Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Ta ekipa je žestoko paranoična (ok, s razlogom) i veoma često imaju reakcije na emotivnom nivou 13-godišnjaka. U stvari više bih to nazvao autizmom. Pošto apsolutno verujem u ono što si rekao, to samo potvrđuje ono što sam mislio i ranije. Njima fali neko da malo pazi kakve istupe u medijima imaju. Pre godinu-dve su imali potpuno imbecilan nastup na tviteru, težak transfer blama. 

 

I to je tačno, ali teško je da radiš odgovoran posao ako nemaš dodira sa realnošću. A verovatno najgora stvar koja može da zadesi novinara je da nema kontakta sa realnošću. Nevezano za ovu priču, koliko jebenih godina posle "Nemoći države" ista ekipa koristi jebeni Transfermarkt kao nekakav izvor? Pa jebote, to nije arogancija i neznanje, to je stvarno autizam i to se ogleda na konačni proizvod.

 

Osim toga, tim odsustvom dodira sa realnošću radiš direktno suprotno od onoga za šta se nominalno zalažeš. Imaš najjači medij televiziju, imaš brend, imaš gledanost, udario si u osinje gnezdo i ti umesto da okupljaš i da predvodiš front za bolje društvo, ti pucaš sačmarom u svakog koga vidiš. Ponovo.

Link to comment

Ma ta njihova histerija je vrlo utemeljena, u njihovoj histeriji...

I onda to tako povremeno izbije...

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Nazalost, nisam gledao vec samo slusao usput.

Koliko ocajna emisija, sramota. Skoro da pomislis da je ekipa iz blizanaca i fss nevina i progonjena.

 

Vrhunac je bio kada je vijala nekog, ovaj je izbegavao, a ona se dere "zasto se ponasate kao organizovana kriminalna grupa" (parafraziram, ali koristila je neki sudsko/pravni termin)

Drugo, hoce da vide da li su koristili cerke firme za poslovanje i umesto da gledaju koliki je promet preko racuna cerki, gde bi se videlo koliko novca prelazi i po obimu da odrede da li je moguce da su zaista prebacili svo,podlovanje na njih, oni gledaju profit, sto objasnjava apsolutno nista.

Agresija dok pricaju sa predstavnicima klubovima je uzasavajuca. Cinjenice se ne iznose neutralno, vec kao da je svako sranje koje spomenu za smrtnu kaznu i kao da sude u toku emisije.

Otprilike sam se zgrozio na neprofesionalnost jedno 20 puta.

Edited by Ravanelli
Link to comment

A sad cemo dobiti i novi jutarnji program.Kako dodje novi direktor eto i novog  jutarnjeg programa.Mada ovaj nije ni direktor.Ekipica je koliko vidim i cujem bas domaca,Kilibarda,Ivan i njegov kum?

Edited by Haralampije
Link to comment

Pa to ti je uverenje da ako odabereš temu nema veze kakav si novinar...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Pink krenuo u obračun sa b92, malopre u jutarnjem gostovali Ćoki i Vučelić a za večeras najavljuju vanrednu emisiju o tome.

Naravno, prvo pitanje je bilo:" Mi smo vas pozvali da vidimo da li stvarno ne odgovarate na pozive medija? "

 

Razgovor protekao u finoj, prijateljskoj atmosferi, ispozdravljaše se svi na kraju- sav sam se raznežio. Prosto, milina!

Link to comment

kajron:

 

'srbija u prva dva meseca ima priliv u budžet'

 

pošto inače nema priliva, jel...

Edited by Prospero
Link to comment

šala komika.... kako se ono kaže 'statistika je ko bikini'....

prvi je sa B92, a drugi sa Prve (on obuhvata 20-23h), očigledne su dramatične fluktuacije gledateljstva ali se čini da je Grk zakupio kod Nielsena u sredu 36%  :lolol:

 

ček, sad kad Pink uplati za sebe pa izbaci rekordni porast u petak ili tako nešto.... a onda mora i StudioB Direktorka da se požali Malom gradonačelniku da i on uplati neka sredstva u 'istraživanje'  :misko:  (baš sam pogan, al me zabavili grafikoni ovog tmurnog i tužnog dana....)

 

133387548054f86ce794a7e874701703_orig.jp

 

drugatabela.jpg

Link to comment

pa i nema neke dramatične fluktuacije gledateljstva, samo je rts pao za skoro5 %(repriza serije od 20h) prva je skočila za 1,9 jer od 20h, i 20:30 počinju gledane serije, indijanka i neka hrvatska, b92 skočio za malo preko 1, a pink i hepi zajedno za 1% + tradicionalna migracija na kabl posle 20h i to je to.

svi smo tu

Link to comment

šalio sam se za dramatičnu fluktuaciju, jer je razlika jedan sat u dužini merenja - dok su procenti dve bratske televizije u oba slučaja takoreći isti tj. malo preko 36%!

 

nije me mrzelo ni da pogledam progam od juče, na B92 je od 21 do 23 išao film 'Plan bekstva' sa Staloneom i Švarcijem, a pre toga one jednosatne vesti   :fantom:

 

neverni sam toma, šta ću :)

Link to comment

 

 

Uživo: Ćorić ekspresno do 2:0IZVOR. B92 | NĐ

Drugi reket Srbije Viktor Troicki i hrvatski tinejdžer Borna Ćorić igraju drugi meč Svetske grupe Dejvis Kupa u Kraljevu. Rez: 4:6

koji džiberizam, jbt. 'tinejdžer'. dobro su se udostojili ime da mu napišu...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...