Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

"Opasna redukcija", "arogancija nauke", "zašto se sve mora saznati, i to još po svaku cenu?", "nauka je prodrla u sve pore društva", "nauka proteruje imaginaciju"...
:isuse:Lupetao je za desetku!
Link to comment
O, da! "Opasna redukcija", "arogancija nauke", "zašto se sve mora saznati, i to još po svaku cenu?", "nauka je prodrla u sve pore društva", "nauka proteruje imaginaciju"...taj mi, 5 minuta pre kraja časa, ušo na vežbe i pito koliko još imam!! jer on mora nazad za Belograd.. auuu...
a koje je on vrste, da prostish? ono, jasno je da nije matematichar ^_^
Link to comment
I Mićun sada odlično odjavio! Da nije osnovna stvar da nauka bude primenljiva i korisna.
ebiga sad ti udarash na samu sushtinu kapitalizma. ne moze da se jede leba od mislenja. ne sme da moze!
esteta! pošto sam mu dao ključ od kabineta, morao sam da pitam..
este-SHTA :o :rolf:sacu dumrem.(pa jeste, treba tu poneshto ostaviti u magli. strepnja, cheznja, elektroni i te stvari. razumem choveka, potpuno ^_^) Edited by thermal bug
Link to comment
Orden Ružici Đinđić i Veranu Matiću22. oktobar 2009. | 13:02 | Izvor: BetaBeograd -- Francuski ambasador Fransoa Teral uručio je orden Legije čašti direktorki Fonda "Dr Zoran Đinđić" Ružici Đinđić i glavnom uredniku B92 Veranu Matiću.

Svečanosti u Ambasadi Francuske u Beogradu prisustvovali su predsednik Srbije Boris Tadić, premijer Mirko Cvetković, potpredsednik vlade Ivica Dačić i brojni ministri. Teral je rekao da Francuska dodeljivanjem priznanja Ružici Đinđić odaje počast i njenom suprugu, ubijenom srpskom premijeru Zoranu Đinđiću, ali "i njenom ličnom doprinosu i dostojanstvu s kojim prenosi njegovo duhovno nasleđe". Teral je istakao da Francuska svesrdno podržava Srbiju na putu demokratije i evropskih integracija. Uručujući orden Legije časti Veranu Matiću Teral je rekao da je Matić "humanista i izvanredni novinar i borac za slobodu štampe" i podsetio na napore medijske kuće B92 na stvaranju demokratskog društva u Srbiji, posebno tokom 90-ih godina. Ružica Đinđić rekla je da je orden koji joj je danas dodeljen "unapredio smisao njenog života". Matić je rekao da dodeljeno odlikovanje doživljava kao priznanje za promociju zajedničkih vrednosti u čemu je i Francuska, njene vlasti, mediji i nevladin sektor, pružila značajnu podrsku. Među zvanicama na dodeljivanju ordena Legije časti Ružici Đinđić i Veranu Matiću bili su i brojni predstavnici nevladinih organizacija, političkih stranaka, medija i verskih zajednica kao i članovi diplomatskog kora.

Link to comment
ebiga sad ti udarash na samu sushtinu kapitalizma. ne moze da se jede leba od mislenja. ne sme da moze!
Ko kaže da ne može. Može, ako neko hoće da kupi mišljenje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...