Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Boban jeste glupo ime ali zasto (ipak) tepas tom skotu sto truli pod lipom?

 

Verovatno si u pravu, ali ima nešto (prokleto) u čovekovoj prirodi da prašta svima, da sa neke vremenske distance zaboravi na nepodobštine koje su mu drugi činili. Sigurno da mu ovako nisam tepao dok je bio na vlasti, već sam ga oslovljavao mnogo masnijim epitetima ...

 

Ovo "boban" shvati više kao posprdno, a ne kao tepanje ...

Link to comment

b92 krenuo stopama treceg oka, veliko otkrice, duhovi vole bioskopske predstave!

 

to u tekstu o bioskopu zvezda, hajd sto su promasili totalno ciji je tu bio fotografski atelje, tj ko ga je izgradio, ali sta fali, svi jovanovici su u srodstvu, anastas, milan, ma svi

 

Izgrađena je 1890. godine, a 1911. postala je bioskop “Koloseum”, čijim je projekcijama prisustvovao i kralj Aleksandar Obrenović.

 

 

http://www.b92.net/kultura/vesti.php?nav_category=268&yyyy=2015&mm=01&dd=13&nav_id=946131

Link to comment

Nije je dugo bilo ... Dugo smo je čekali, nadali joj se i - vratila se!

 

Ikona bedevedeset dvojke iz 90-ih, modno-stilski guru, britki analitičar društvene stvarnosti ... Dovoljno je reći samo: Suzana Zlatanović alias LUNA LU! Ili samo - LU ...

 

U prvom Jutjubu šouou na Balkanu pod nazivom "Talija", koji 19. januara kreće samo na Jutjubu i vebsajtu "Kurira" Luna Lu nastavlja gde je stala. Uz mnoštvo provokativnih gostiju (Rada Manojlović, Sifon Jafali, Snobić-Mojsilović, Ivana Kilibarda, Gordan Šundić ...) razotkriva socijalne fenomene oko nas ...

 

Drugim rečima - kada pomisliš da neka osoba nije dotakla dno, ubrzo te razuveri ... 

 

 

A evo kako su tekle pripreme za ovaj osmominutni projekat:

 

Edited by stoka
Link to comment

A  ne znam, sećam se nje iz perioda kad sam ja bila klinka,

i kad je to što je ona radila bilo coll i drugačije.

U međuvremenu, ja sam odrasla, a ona je postala mainstream i radi za Kurir.

To nije Luna Lu koju sam ja volela sa svojih 13, 15, 16. godina.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...