Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

a te brojke kažu koliko ih je ukupno gledalo u toku sat vremena ili se gleda neki vrh gledanosti ?

ako traju dva puta duže, logično da ih je više ljudi gledalo

Dakle pošto je bitno poređenje, gleda se zajedno sa svim ostalim.

Dakle PTC dnevnik je recimo oko 15 a ove vesti valjda 4-5...

Link to comment

posmrzavali se oni uredjaji-ljudometri po supama i podrumima sto su bili nastelovani na rozo  :misko:

Edited by Haralampije
Link to comment

Javite im za zvuk na Bulevaru.

(ide samo levi kanal)

 

Sent from my WP 7.8 Trophy using Tapatalk!

Sad zvao emitovanje da pitam.Znaju, snimljene emisije tako eksportovane.

Strpite se malo kad krene živo npve radosti stižu!

Link to comment

Ja to ne pratim, ali je neko na rtvforumu prijavio da nema zvuk dok ide Bulevar.

Proverim kod mene ide samo levi.

Verovatno je za taj predajnik vezan samo desni kanal.

Slican sinptom se desio i na RTS2 vise puta.

 

Ja u mojoj firmi ratujem sa kolegama koji ne dupliraju interton u montazi. Kazu sta ima veze???

 

 

Sent from my WP 7.8 Trophy using Tapatalk!

Link to comment

Je l može jedno laičko pitanje (za upućene) čoveka koji skoro pa ni ne prati dešavanja u Srbiji (zarad sopstvenog zdravlja)?

 

Koja je fora sa Kesićem? Mislim, kako ga  trpi? I dokle?

Link to comment

Je l može jedno laičko pitanje (za upućene) čoveka koji skoro pa ni ne prati dešavanja u Srbiji (zarad sopstvenog zdravlja)?

 

Koja je fora sa Kesićem? Mislim, kako ga trpi? I dokle?

Pa klovnovi su podnošljivi, a legitimišu demokratiju...
Link to comment

Pa, istekao mu je ugovor... Da li će ga produžiti?

U nedelju je valjda poslednja emisija i onda ćemo da vidimo...

znaće se od marta, do tada pauza Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Kesić je ta vrsta Glupog Avgusta koju je i Boban tolerisao. Treba narodu dati neki ventil jer ako zapušiš ekspres-lonac sa svih strana, ode sve u pm. E, sad razlika je što se Boban malo zajebao pa je prvo dao previše tih ventila, a onda počeo histerično da ih zapušava. A ovaj u startu daje ograničeni broj ventila, pa i ako zapuši još koji u međuvremenu, nije problem, ostaće internet ...

Link to comment

A zapravo šta radi Kesić? je li se bavi nekim istraživačkim novinarstvom? Je li otkriva neke nove afere? On zapravo samo vrti ono što je već prošlo medijski filter vođe, pa malo to naglasi i podsmjeva se tome, to radi svak' iole inteligentan u svom domu, naravno ko god da pročita "strpite se građani do 2017. - vidjećete da će biti bolje" i ko ima malo mozga ima da se smije i kaže "pa ovaj nije normalan". A glasači SNS-a ionako ne gledaju Kesića, suviše im je komplikovan, dok je meni iskren da budem stvarnost dosta luđa i smješnija od njegove emisije. On je bezazlen za režim. 

Edited by James Marshall
Link to comment

Pitanje je kakvo je mentalno stanje vlasti. Moguće da pomisle da ih i jedan Kesić ugrožava, pa i da to sklone na neki elegantan način. Ne bi tu bilo nekog talasanja, bilo je i za Olju, ali to se sve završilo u krugu dvojke. Glasači vlasti su, čak štaviše, pozdravili ukidanje njene emisije i ništa to nije okrnjilo rejting vodeće stranke, naprotiv.

 

Drugo, teško je dokazati išta! Zvanično, Oljina emisija nije izdržala tržišnu utakmicu. Čak joj nisu ni ukinuli emisiju nego su joj predložili da se prebaci na B92 INFO i da još preuzme uređivanje čitavog kanala ... Kako je Sarapa smiren? Tako što su računali na njegovu povodljivost i beskarakternost i predložili mu dil: Pošto ne možeš da nas pobediš, pridruži nam se!" i tako je Sarapa sad na nekom zabačenom Pinkovom kablovskom kanalu koji prati pet ljudi. Platica ide, on se teši kako, eto, i dalje dovodi u goste koga hoće i slične gluposti ...  

 

Za razliku od Bobana, ova vlast (tačnije, jedan čovek) izučila je sve mehanizme održavanja na vlasti putem medijske manipulacije, spinovanja, kreiranja paralelne stvarnosti, elegantnog gušenja medijskih sloboda pod maskom tržišne utakmice i rejtinga. Finansijsko iznurivanje nepodobnih, a otvaranje nekih česmica svežeg novca za poslušne (ovo se odnosi na bilo koji segment društva) recept je koji obezbeđuje trajnost režima ... 

 

U čitavoj priči najviše je profitirao Kesić koji je maltene postao simbol slobodne i satirične misli?! Mada to, po kapacitetima koje poseduje, ne zaslužuje ...

Edited by stoka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...