Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

a valjnuce paket na sveti nikad, narocito za ovakvim bizarnim poslovnim rezultatima kao na kraju godine (prva u dubokom kanalu, B92O2TV raste nicim izazvan)

sve čine u tom pravcu, a dubina kanala zavisi od rakursa™

zajedno drže oko 33% reklamnog tržišta, sad što je reklamno tržište u konstantnom padu, ove godine se očekuje oko 2% je druga priča

Link to comment

meni je to pored jos uvek zivog zeljka mitrovica dosta dubiozan podatak, to za 33%. mozda kada iz jednacine izbacis zeksove specijalitete, zavaljivanje minuta preprodavcima angro

Link to comment

od leta(wc brazil) se skoro ništa nije menjalo preterano rts oko 30ak%, pink takodje 30ak%, prva + b92 30ak%

ovo su neke okvirne cifre  ukune gledanosti, sad ko i kako naplaćuje reklame druga je priča. npr. kada su krenuli oni pevaški šou programi pink vs. grand žeks u prvih nekoliko emisija nije imao reklamni blok, što je uveliko uticalo na gledanost, ali je zato bio kanal finansijski sam po sebi. kao i onakav način praćenja poplava u srbiji(mart-april). sada kakve su kontra usluge bile u pitanju, možemo samo nagadjati.

Link to comment

meni je to pored jos uvek zivog zeljka mitrovica dosta dubiozan podatak, to za 33%. mozda kada iz jednacine izbacis zeksove specijalitete, zavaljivanje minuta preprodavcima angro

zelko,julovski  prvoborac beloga gubi bitku,zato je tako grcevito zagrizao zubima za crevne resice pickoustog,kod njega je sekund og.prostora 1.000.000 evra ali eto svakom klijentu ce izaci u susret i spustiti cenu 2.000.000 puta.taj njegov concept vise ne pije vodu

Link to comment

Ovaj sadrzaj, koji je trenutno na bedevedesetidva, tzv. "emisija Bulevar" ide samo po levom audio kanalu.

 

Sent from my WP 7.8 Trophy using Tapatalk!

Link to comment

da li su im ove nove vesti od 20 - 21 gledanije od starih koje su isle u 19:30? postoji li taj podatak?

kod mene u kuci im je opala gledanoist za vise od 50%.

Link to comment

Što je potpuna šizofrenija jel ta fora sa sat vremena razglabanja u tom terminu je glupost neopevana...Ali brojke govore drugačije ????

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Što je potpuna šizofrenija jel ta fora sa sat vremena razglabanja u tom terminu je glupost neopevana...Ali brojke govore drugačije

 

Poslato sa WC šolje by BVK

 

a te brojke kažu koliko ih je ukupno gledalo u toku sat vremena ili se gleda neki vrh gledanosti ?

ako traju dva puta duže, logično da ih je više ljudi gledalo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...