Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

ladno su objavili ovu bljuvotinu na sajtu...  :isuse:

kakav nedotupavni jadnik, majko mila. taj i ne zaslužuje bolje nego da vodi ono govno od emisije.

 

fascinantni su mi ti likovi poput njega i onog dulnikera. ti što im logika malo šteka, pa veruju da su bog zna kako edži i avangardni ako napišu "pička" ili "kurac", ili ako sklepaju tekst u kome su opleli po nekome ili nečemu, al onako oštro™. ihaj! bog da te vidi! carevi u borbi protiv cenzure i licemerja, bez dlake na jeziku, pišu o onome o čemu ostali ćute. prenebregavajući činjenicu da je tema uglavnom neobrađena zbog nezanimljivosti ili besmislenosti, kao i to  da edžines nije beslovesno vređanje nasumično odabrane mete.

čemernici.

Link to comment

Možda ga je gledao jednom rukom?

 

 

johndilworth_eye-hand.jpeg

 

 

The Eye-in-Hand icon 

manifests the bond between 

two essential human functions: 

sensing/observation (the Eye) 

and doing/acting (the Hand)

 

:naughty: 

Edited by steins
Link to comment

kakvi smo carevi bghost i ja što smo napravili zijan na b92 pa je zato nastao fulextra ppp koža klima :fantom:

 

zamislite da 2014 nekoj curi kažete b92 e pa pišem ja ponekad na forumu b92 hehe ej gde ćeš sedi pa još nisi popila sok 

 

 

 

To mu dođe poetska pravda posle ove epizode:

 

carski su ga opucali ovi lideri slepog creva u komentarima

 

Jeste imaju i repove i nose carape sa teniskim reketima ali zato imaju sve drugo sto mi macho super mega giga Serbi mozemo samo da sanjamo. Ko smo mi da sudimo o bilo kome na ovoj planeti? Najveca evropska sirotinja. Bio prosle godine u Beogradu, ljudi krezubi, hodaju izbezumljeni kao zombiji...prosjaci na sve strane, jad i beda. Zenu mozes da kupis za 100 evra. Ali takvi smo mi Srbi "zato nas i svrbi".
    (lideri slepog creva, 20. jun 2012 21:40)
Link to comment

pa  ovo je ludo skrooooz!

 

SVET | SUBOTA 27.12.2014 | 20:39

Ubica pape posetio njegov grob IZVOR: BETA

Vatikan -- Atentator na papu Jovana Pavla Drugog Mehmet Ali Agdža položio je danas cveće na njegov grob u Bazilici svetog Petra.

Edited by yolo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...