Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

da budem iskren, od kad su prikazivali onaj kviz sto je vodio leka, verovatno nesto najsramnije ikada na nasim teve programima, jedva sam cekao da se ovo dogodi.

Link to comment

A kada se samo prisetim da sam pre neku godinu bio spreman i da oružjem na barikadama branim zgradu B92 pred naletima klerofašista ... A sada bi gašenje B92 i, eventualno, neko hapšenje zbog muljanja oko zakupa zgrade ili, recimo, utaje poreza u izdavačkoj kući Samizdat bio  epilog koji bi bio pozdravljen ...

Link to comment
  • 3 weeks later...

nema dalje..... mada znamo da uvek ima.....  :cry:

 

VĐ striptiz

http://www.b92.net/video/bulevar.php?yyyy=2014&mm=12&dd=23&nav_id=939503   (kliktanje na link nije preporučljivo)

 

kolike li su plate u tom hebanom Bulevaru kad se rade ovakve stvari i kada se i dalje održava ovaj jedan 'koncept' :isuse:

To se zove dali su mi pare + svi su me provalili kakav sam folirant+ a gde bi ja mogao uopste da odem, na koju TV....

 

Inace covek je nekad bio izvestac iz skupstinetm

Link to comment

To mu dođe poetska pravda posle ove epizode:

 

Ali zato kada sretneš neki drugi narod, tj. pripadnike nekog naroda koji su po mnogo čemu gori od tebe, nekako ti je lakše sa samim sobom. Ko je bio u Varšavi, zna o čemu govorim.

Dakle, 99/100 (citaj devedeset devet stotina) Poljaka pojma nema engleski, ni da bekne, odgovara na poljskom, koji svakom razumnom biću zvuči ovako: ”šćas pšinkegovnac, šćera… nektjeržć”. Mislim, stvarno!
Ovde da nema ogromnih natpisa “EURO 2012” na, iznad svega, ružnim zgradama, i tu i tamo poneka nalepnica na busevima, bili biste ubeđeni da se ovde ne dešava ništa što ima veze sa fudbalom.

...

Kako je Poljska ispala, tako je za Poljake kraj EURO-a i bukvalno!!! Ima još malo primeraka mučenika u dresovima njihove reprezenatcije, mada mislim da ih nose jer nemaju ništa drugo čisto u kući. A kad mašina završi centrifugu, opet vraćanje u stare dobre krpe.

...

I taman što sam, kao i svaki drugi Srbin, pomislio da ću od sada da uživam u EP, kad ono… pojavili se ONI!!! Došli su u sredu ujutro, neprimetno su se ušunjali, prikrali, a onda predveče izašli na svetlost dana tj. noći. A ja sam, čim sam ih spazio, odmah pogledao u nebo i uputio nekoliko pitanja Bogu…
Prvo, da li su i ovi od tvog rebra nastali? Ubeđen sam da nisu. Nisu čak ni iz velike eksplozije nastali, ni ona ne može to da napravi... I dok sam ja tako lupao glavu evolucijom i antropologijom, oni su preplavili Varšavu… sada je još gora nego što obično jeste.
Repovi na sve strane, njihova deca ih “poseduju”… Brkovi svih boja i dužina… čarape sa tensikim reketom koje nikada ne skidaju, ni kada u krevet idu… džins jakna isečena na rukavima (to naši hevi metalci, pogrešno, zovu prsluk)… majice jarkih boja… patike iz 80-ih, ili još gore, air max-ice fluroscentnih boja… Žene izgledaju kao da su se skoro probudile (tako deluju, jer su im brkovi stari jedan dan)… i naravno, kaubojske čizme… tzv. lažne šimike sa lažnom zmijskom kožom, i isti takvim šarama.
Cvrle raskolačio oči i, apsolutno, iskreno upita : ”Šta je ovo” ? Znam da mi neće verovati pa priđem jednom primerku koji bi se kod Serba nazvao “šabančina” i pitam na engleskom: ”Ju ar from”…
Gledao me kao što bih ja gledao tablu na kojoj je napisana neka matematička hipoteza. Ja malo uprostih “Ju Poliš, a?”, a “ono” kao iz topa: “ A njou… Češkou”!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...