Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

U "Sranju nacije", Biljana Cincarević versus neka "humanitarka" ("Banka hrane") koja je uz to i psiholog/inja i glodurka "Lepote i Zdravlja" (i uspela da izvali da su homofobi homofobi jer su latentni homoseksualci). Što jeBiljana lepa.... Ups, ovo je za Nauvočing.

Edited by Buck Naked
Link to comment

hehe, kako svako ima neku zatucanu stranu! Danas zrtva, sutra tlacitelj... Covece, ovaj Albanac - sve moze, samo Srbi ne mogu. Jevreji koji su preziveli holokaust, rasisti prema crncima... Tuga!Kako su ljudi glupi i jadni i mali. Ne stignu sebe da naprave da budu ista vredno a seru svima okolo cim nisu skroz isti.

Link to comment

Zatucanih nikad dosta..Slusao sam Bregovica kako je u nekoj izjavi za Tv rekao "Svakom sopstveno ne smrdi previse ali mu tudje deluje kao najgrdje na svetu"..otprilike je to i ovde slucaj. Bilo bi zanimljivo uraditi nesto slicno u Srbiji..Ne verujem da bi neko u Srbiji pozeleo Romkinju za negovateljicu ili Albanca za zeta . Ja bih cak isao i dalje,napravio reality show u koji bih kao zvezde stavio one dzukele koje su ubile nesrecnog Tatona i predstavio kao jaku zajednicu..snazne pripadnike srpske nacije,branitelje pravoslavlja i nacionalnog ponosa,verne pratioce kluba koji navodno vole. Dozvolio bih da se par dana prse i ponose time sto jesu..a onda prepolovio sledovanja,cisto da pokazu koliko je ideal jaci od gladi i koliko dugo bi brat izdrzao da ne napadne brata zbog porcije kase. Ucenjivanje nepristojnim ponudama tipa "uzmi hleb iz crnackih ruku" ili "popij pivo sa jevrejima"da ne pominjem. Jos ako bi neki krupniji,fizicki jaci ponosni pripadnik nacije pozeleo intimno druzenje sa nekim slabijim,inferiornim ponosnim pripadnikom nacije..tada bi efekat obrazovnog programa bio potpun.

Link to comment
B92 Info, preneo neku diskusiju o nauci i univerzitetu i obrazovanju, na onom nekom panelu kod Mićunovića.Odlična diskusija!Ljubiša Rajić rocks!
Gledo sinoc. Ljubisa Rajic im se uvek piss on parade! :D
Link to comment
B92 Info, preneo neku diskusiju o nauci i univerzitetu i obrazovanju, na onom nekom panelu kod Mićunovića.Odlična diskusija!Ljubiša Rajić rocks!
u 2 sata nocu! :ph34r:
Link to comment
Si vido ovog Jaukovića iz Ministarstva prosvete što je polio po nauci!? angry.gifA taj drži neke časove na mom faksu, na filozofiji, mislim na estetici.
Onaj sedi, s bradom, sto je pricao kako ne treba slepo verovati u nauku, ima tu i nekih drugih stvari™? Samo sam cekao kad ce da upoterni reci religija, vera, hrist, biblija, tradicija ili tako nesto slicno, ali nije. Mada ih nisu pustali skroz da pricaju, sekli su dosta.
Link to comment

O, da! "Opasna redukcija", "arogancija nauke", "zašto se sve mora saznati, i to još po svaku cenu?", "nauka je prodrla u sve pore društva", "nauka proteruje imaginaciju"...taj mi, 5 minuta pre kraja časa, ušo na vežbe i pito koliko još imam!! jer on mora nazad za Belograd.. auuu...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...