Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Evo ga još jedan što se registrovao pre par meseci, a seća se davnih vremena foruma.

Čovek lurkovao pola decenije, pa se registrovao...

Zvucis kao oni matori Beogradjani koji bi da ociste Beograd od svih koji su u njega dosli, jer "Oni su nam uzeli Nas Beograd!".

 

Ne znam sta znaci "lurkovao"?

 

A inace mi zabranjen pristup na politici, jer sam poredio prvog demokratskog premijera Ukrajine Jacenjuka i njegove bandite, koji su ga doveli na vlast, sa nasim prvim demokratskim premijerom i njegovim banditima koji su ga doveli na vlast 2000. i ukazivao na slicnosti. Zato sam neko vreme bio odsutan. :)

Link to comment

Jesam. Jedino tvoj stil izrazavanja nikako da shvatim... Ili si previse urban ili si stvarno nepismen.

Evo da objasnim.

A inace mi zabranjen pristup na politici, jer sam poredio prvog demokratskog premijera Ukrajine Jacenjuka i njegove bandite, koji su ga doveli na vlast, sa nasim prvim demokratskim premijerom i njegovim banditima koji su ga doveli na vlast 2000. i ukazivao na slicnosti. Zato sam neko vreme bio odsutan. :)

Za ovo se nekada banovalo. Ne znam kada je to pravilo ukinuto.

Link to comment

Draza je 10 puta smesniji uzivo nego u kolumni, a u kolumni je intergalakticki hipercar. Super je Draza za televiziju, odlican mu je i glas i gestikulacija za to sto prica. Najbolji gost kod Kesica, ubedljivo, 25 mesta ispred svih ostalih...

 

Zato sam i rekao da mi je netelevizican. jednostavno na papiru to sve bolje zvuci nego kad on dodje i krece da prica o postojebini i cecenima i kako bi super bilo da Seselj prica los engleski. I onda se u svemu tome sto kaze udavi solidan aforizam da iza svakog uspesnog coveka stoji DJV.

Link to comment

Evo da objasnim.

Za ovo se nekada banovalo. Ne znam kada je to pravilo ukinuto.

I sta sad? Budi tolerantan i prihvati da postoje ljudi koji misle drugacije. Nije tesko...

Link to comment

Ovi na vestima na B92 ni da pomenu da je Toma obilazio Beka, umesto da ga odšrafe i prenesu informaciju kao skandal za sebe.

A ova Suzana T. izgleda i dalje samu sebe ubedjuje da je nezavisan novinar, ali samo u drugoj programskoj semi.

 

Kakva televizija, bastion slobode.

 

Na kojoj temi se komentarise prelazak Sarape na Pink 3 I emisija koju ce voditi sa Pero Lukovicem I 2 Dragane?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...