Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

E, to su bila lepa revolucionarna vremena. Bilo je tiranije, ratova, sankcija, bede, ali je postojala i vera da će Srbija eksplodirati kada se oslobodi autoritarnog režima ...

Edited by stoka
Link to comment

lol

pa zar je neko verovao da ćemo živeti mnogo bolje nego što je današnja situacija

- ja to svakako nisam gledajući prosek plata od slovenačkih 1000 do makedonskih 250 dem-a znao sam da ćemo i mi da se tu negde uglavimo, naravno bliže makedoniji nego sloveniji

Link to comment

stoji ova verzija sajta jos na nekom serveru, samo to treba naci. tj stajala je pre x godina, davno nakon prelaska na shit portal. ne znam da li su je konacno poslali u vecna lovista no mislim sa solidnom verovatnocom da je jos tamo.

Link to comment

Ovaj Kesic i Draza su manje duhoviti od jednog Seselja. Eh, Zorane Kesicu dzaba ti spremanje emisije 7 dana, kada vojvoda na 1 konfereciji odrzi lekciju iz humora tebi i tvojim njuz drugaríma.

Link to comment

Ovaj Kesic i Draza su manje duhoviti od jednog Seselja. Eh, Zorane Kesicu dzaba ti spremanje emisije 7 dana, kada vojvoda na 1 konfereciji odrzi lekciju iz humora tebi i tvojim njuz drugaríma.

 

Predvidljivo do bola, rijetko dosadno izdanje, a Draža  :blink: . Ako već Kesa kopira fazon Kolbera, Stjuarta, bolje da zove nekog ko će ozbiljno o nečemu da priča 5 minuta, nego ovi nategnuti pokušaji humora tipa "vidi kako prestolonaslednik ne zna srpski". 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...