Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

spuštili su nekakve rolne™ pa se noge ne vide

to je još i najmanji problem, scenografiju kao da su pravili za 1000m2, a ne za 400 ili koliko već

 

ostale sitne bolesti će se preležati već

 

edti

transformers™

:isuse:

:lol:

Brate transformersi su keva!
Link to comment

Vidim B92 i dalje fura onu seljacku foru sa preglasnim reklamama  :yawn2:

 

TV mi na sestici i serija relativno tiha kad odjednom pocese reklame i probise mi zvucnike. Morao sam da jurim daljinac da utisavam.

 

edit: vidim da nisam jedina zrtva 

Edited by katamaran
Link to comment

Vesti su OK, mada su mi se nekako više sviđale one stare, do juče, mada sam ih ja i gledao baš negde oko 20h, kad dođem kući.

 

Ovo sada mi je mnogo plavo, mnogo čisto. Nekako mi nije B92.

 

dobro i ide u kontrafildu™ kako je moglo

Danas im je sve oprošteno, ali bi već za sutra to morali da srede. Postoje samo dve mogućnosti. Ako izabereš pogrešnu, ona druga je ispravna (naravno, onu treću sa progresivnim skeniranjem neću ni da pominjem)

Link to comment

Vesti su OK, mada su mi se nekako više sviđale one stare, do juče, mada sam ih ja i gledao baš negde oko 20h, kad dođem kući.

 

Ovo sada mi je mnogo plavo, mnogo čisto. Nekako mi nije B92.

 

 

Danas im je sve oprošteno, ali bi već za sutra to morali da srede. Postoje samo dve mogućnosti. Ako izabereš pogrešnu, ona druga je ispravna (naravno, onu treću sa progresivnim skeniranjem neću ni da pominjem)

 

Kada ste prvi put primetili ove simptome? :lol:

Link to comment

Sve se češće nameće utisak da ovaj B92 svesno ide ka sopstvenom samouništenju. Osim kretenskih emisija (bulevari, slatki životi i sl), sad iritiraju i sa preglasnim reklamama ... Da li su oni svesni da će sve manje ljudi hteti da trpi takvu torturu?!

Link to comment

Spirala je pokrenuta.Ponire se snažno.Ljudi su nemoćni.Founding faders izigravaju mučenike koji su eto hteli sve najbolje.

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Stvarno zrelo za selidbu na deponiju!

 

 

Bulevar delikates sa Katarinom Srećković na B92!

Kao i svaki delikates, i ovaj Bulevarov je za uživanje!

 
 
602226576545c94dc45b67489361836_orig.jpg
Počev od 8. novembra svake subote u 23h šarmantna voditeljka Katarina Srećković predstaviće vam najsočnije priče protekle nedelje o kojima se šaputalo, pisalo u novinama, čitalo po portalima i komentarisalo na društvenim mrežama. 

Baš kao i u Bulevaru u 5 do 5 i Bulevaru B92, teme će biti probrane: od društvenih pojava koje nas okružuju, fenomena u Srbiji, škakljivih hit priča sa estrade, srceparajućih isposvesti običnog čoveka... 

Link to comment

Čekaj, je li to ova što su je udaljavali sa treninga?

 

Pa jebote, Bulevar kao sinonim za posljednju fazu propasti, i oni ga "proširuju"? Džizs

Link to comment

Budale, mogli su da se profilisu kao televizija za malo profilisaniju publiku, i sigurno bi imali solidnu gledanost. Ovako se spustaju u mulj, gde je konkurencija prejaka. Izgubice dosadasnje gledaoce, a nikada nece preuzeti pinkovu publiku. Original je ipak original.

 

U svakom slucaju, srecan im put u blato.  

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...