Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Kako mislis da to uradis?Da skupis kintu?

Zašto da ne? Malo smo ljuti i na masu bivših zaposlenih, koji su tako indiferentni prema sudbini medijske kuće kojoj duguju svoje naknadne karijere. I protesti ispred zgrade ništa novo neće doneti, potrebna je konkretna akcija, u skladu sa promenjenim okolnostima ...

Link to comment

sve kul, dzabe se dize frka:

 

 

 

info kanal, oni ladno reklamiraju utisak nedeje bez obzira sto nema emisije.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Zašto da ne? Malo smo ljuti i na masu bivših zaposlenih, koji su tako indiferentni prema sudbini medijske kuće kojoj duguju svoje naknadne karijere. I protesti ispred zgrade ništa novo neće doneti, potrebna je konkretna akcija, u skladu sa promenjenim okolnostima ...

poznavajući srpsku preduzimljivost od ovoga, nažalost, nema ništa

:huh:

Link to comment

sve kul, dzabe se dize frka:

 

Capture.PNG

 

info kanal, oni ladno reklamiraju utisak nedeje bez obzira sto nema emisije.

jebo te ovaj bulevaski jadni celavac, nisi mogo da se malo potrudis da ga iseces sa skrinsota?
Link to comment

Mozda naivno razmisljam ali cu da kazem:

mozda ce N1 preuzeti taj neki nezavisni smek koji je imala B92. Sve mi je taj neki vishful tinking u glavi od jutros.

 

Neki insajd o N1?

Link to comment

jebo te ovaj bulevaski jadni celavac, nisi mogo da se malo potrudis da ga iseces sa skrinsota?

 

sladak je i duhovit

Link to comment

Mozda naivno razmisljam ali cu da kazem:

mozda ce N1 preuzeti taj neki nezavisni smek koji je imala B92. Sve mi je taj neki vishful tinking u glavi od jutros.

 

Neki insajd o N1?

 

Američke pare, ista ekipa koja drži SBB i gde je mudo Dan Petreus. Organizuje Brent Sadler s CNN-a (srpski zet) i ima jaku želju da napravi top "jadransku" njuz mrežu, možda kao neki pandan Al Džaziri. Pokupili gomilu ljudi koji valjaju iz sprskih i hrvatskih medija, pomalo im teže išlo u Bosni zbog nedostatka kvalitetnih kadrova, ali izgurali su nekako. Očekuj profesionalizam i nezavisnost od hirova srpskih vlasti, mada imam direktan insajd info da su imali pritiske od Vučićevih pre jedno godinu dana kada su postavljali stvar, psiholabud ih je uslovljavao isto kao i sve druge medijske kuće, ali onda je, ako se setiš, došao malo Petreus u posetu s njim. Sve se rešilo u američkoj ambasadi na Dedinju. Sad, moguće je da su postigli dogovor da se ne diraju preterano, to već ne znam. Nemaju za sada planove da uzmu Olju i Brankicu, ali to može bukvalno za nedelju dana da se promeni.

Link to comment

Uzimanje Olje u ovom trenutku predstavlja bezbednosni rizik po bilo koji kanal koji je registrovan u Srbiji u bilo kojoj formi, posto je pre mesec dana pustena poruka da Olja nikada vise nece raditi na ovdasnjoj televiziji za vakta ove vlasti. Njeno pojavljivanje na N1 ce biti znak da je kraj blizu.

Link to comment

Sorry, to je više bila cinična opaska nego ozbiljno pitanje. Ali zar ne misliš da bi psiholabud mogao da naprosto dobije jednu vaspitnu od velikih čika u vidu prelaska Olje na N1 i da svejedno izgura još nekoliko godina na vlasti? Ili je toliko lud i nepredvidiv da će ovi preferirati da ne rizikuju bilo kakvu eskalaciju loših odnosa sa njim sve dok im odrađuje ono što je dobio da odradi?

 

Mislim, ako je Petreus jednom došao da ga naulji, šta fali da dođe još jednom ili da ga samo pozove telefonom? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...