Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Kasno je sada...

Kako za koga i kako za sta,jel..njemu je fino

Elem, na sajtu Ivana jos stoji kao direktor?Prica se da mladjani naslednik jos nije raskinuo radni odnos u CG

Link to comment

Kako za koga i kako za sta,jel..njemu je fino

Elem, na sajtu Ivana jos stoji kao direktor?Prica se da mladjani naslednik jos nije raskinuo radni odnos u CG

 

Ne mora da raskida, ako ga je uopste i imao. Imenovana je nova vrsiteljica duznosti. Naslednik je clan Advokatske komore pa kao takav nema pravo rukovodjenja komercijalnom korporacijom, bez posledica po clanstvo u komori.

Link to comment

Kako nije imao kad je radio na CG Prvoj?Cega je on onda direktor?

 

 

Ne znam i ne znam da li se srpski zakoni odnose na clanove Advokatske komore Srbije koji rade u Crnoj Gori. Nemam pri ruci da precizno citiram ali mislim da kao clan komore mozes da budes na rukovodecoj poziciji iskljucivo u obrazovnoj i kulturnoj organizaciji, u klasicnom privrednom drustvu ne. Tako da covek sigurno ne moze biti imenovan za Direktora B92, a lepo ti kazem da je umesto njega formalno imenovana druga osoba, pre par dana.

Link to comment

Pustimo ta gofna niz vodu, nego daj da nekako spasimo sajt i radio, da ih nekako institucionalno odvojimo od televizije, pa da opet krenemo ispočetka ...

Kako mislis da to uradis?Da skupis kintu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...