Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Meni bio ukljucen TV, ali joj nisam video facu kad je to rekla. Dodala je nesto u stilu "svaka asocijacija koju budte imali na ovu recenicu je pogresna". Ili sam pogresno cuo?

Inace, ako je tacno ovo o nezivom Kaziprstu, bilo bi mudrije da snimaju emisiju, pa da sacekaju sud istorije pre nego sto je puste.

Link to comment

Meni bio ukljucen TV, ali joj nisam video facu kad je to rekla. Dodala je nesto u stilu "svaka asocijacija koju budte imali na ovu recenicu je pogresna". Ili sam pogresno cuo?

 

 

Da, tako je rekla.

Link to comment

Meni bio ukljucen TV, ali joj nisam video facu kad je to rekla. Dodala je nesto u stilu "svaka asocijacija koju budte imali na ovu recenicu je pogresna". Ili sam pogresno cuo?

Inace, ako je tacno ovo o nezivom Kaziprstu, bilo bi mudrije da snimaju emisiju, pa da sacekaju sud istorije pre nego sto je puste.

Da radiće se uveče za sutra ujutru.I aktuelnost ode kroz prozor!

Menadžment će to obrazložiti merama štednje, da se sve emisije naguraju u jednu radnu smenu.

Link to comment

Pa nisam bas siguran. Ovi sa Prve se usrali isto,navodno ce se za mnoge pozicije birati najbolji (ma sta to znacilo) a ekipa sa 92-ke je u nekim segmentima dominantno bolja.

Pa išla je priča da se firme objedinjuju a bar u novinarskom delu ovi sa Prve mogu da izduvaju, njima su vesti ionako bile popuna programa.

E sad ta priča je malo stala...

Link to comment

B92 i Prva imaju istog gazdu, ili promasujem debelo?

Priča se da je tako, ali opet priča da brat Andrej ima firmu, a svi znamo da je to laž.
Link to comment

newshour je klasično ubistvo sa predumišljajem. grci ne žele informativni program to je jasno od kad su došli ovde.

sad kako će to "ujedinjenje" da izgleda na delu će vidimo, svašta je za očekivati ipak se tako nešto u srbiji prvi put radi.

nešto strah nisam primetio, a da su sve opcije otvorene to stoji

Link to comment

Činilo se da je današnji "Kažiprst" kao svaki drugi - aktuelni gosti pričaju na aktuelne teme. Minuti razgovora curili su niz peščani sat vremena. Poput iskusnog Šerpasa sa Himalaja, Suzana je vešto vodila emisiju kroz meandre dvosmislica, izbegavala ponore verbalnog larpurlartizma ... Emisija je, vođena njenom lepom, negovanom rukom, sigurno plovila ka luci svršetka ...

 

A onda je u tom lepom, krupnom, kestenjastom Suzaninom oku zaiskrila malena suza. Suzanina suza. U njenom sigurnom glasu osetila se senka tuge i nespokoja ...

 

Njene reči "Vidimo se u nekom drugom filmu" svojim značenjima zaglušile su sve. Tišina koja je nastupila nakon tih reči bila je gromoglasnija od ičega ...

Edited by stoka
Link to comment

Evo iz prve ruke:

 

 

Suzana Trninic @SuzanaTrninic 2m2 minutes ago

Odluka B92 je da #Kažiprst od 3.11. u novoj programskoj šemi ne ide uživo, već da se snima dan ranije.

 

Suzana Trninic @SuzanaTrninic 1m1 minute ago

Nama je takva odluka neprihvatljiva.

 

Suzana Trninic @SuzanaTrninic 3m3 minutes ago

Ukoliko odluka ostane nepromenjena, današnji #Kažiprst je poslednji koji sam radila. Do kraja nedelje znaćemo konačnu odluku.

 

 

Link to comment

Jbga jasno je i da ovo stavljanje vesti u termin za samoubistvo je samo izgovor da za jedno mesec dva kažu evo rejting nikakav, moramo da ukinemo.

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...