Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Mislim da je sinoc bilo ocigledno da nema ambiciju da ga produzava. :lolol:

Možda ima ambiciju da produži ugovor, ali da se neće iznenaditi ako do toga ne dođe. ????
Link to comment

Gledao sinoc Kesica i deluje mi kao da je nagazio na gas svestan da ce se vrlo brzo zakucati u prvu banderu pa da u medjuvremenu iskoristi guzvu i malo se zabavi brzom voznjom. Sumnjam da cemo jos dugo gledati "24 minuta" na B92.

Matori, nemaš pojma koliko si u pravu ...

 

A sinoć na sajmu vedran matić se baš razbaškario na štandu samizdata, dečko postigao nirvanu, jebemusezasve ...

 

I šta je bilo sa onom komisijom na čijem je čelu, jel ima novih momenata ili je u pitanju još jedna prodaja magle?

Edited by stoka
Link to comment

Posle duzeg vremena posetih forum b92 i cini mi se da se izgubilo dosta toga sto je tamo bilo pre.. sada to vise deluje kao sacica nekih zalutalih + smoris + kinik. manje postova takodje, tek 56 stranica na temi o vucicu..

 

ko bi reko da ce ppp da nadzivi fb92

Link to comment

ko bi reko da ce ppp da nadzivi fb92

Svako ko je bio na oba mesta...

 

Edit: upravo sam odgledao poslednjeg Kesića... Sreća je ako mu ugovor ističe u decembru inače bi dečko najebao. Praktično pola sata najdirektnije prozivke i sprdnje sa AVU i ekipom. Ko bi rekao da će Kesić da (p)ostane bastion slobodne misli iako nisam nikad imao ništa protiv njega i emisija mu. Pre indiferentan...

 

Imam čak i najbolji deo: "Naš sledeći gost je najnormalniji čovek na svetu. Mislim da vam je svima jasno da nije u pitanju Aleksandar Vulin"... Ako ga ikada sretnem, za ovo ću ga napojiti i prehraniti za mesec dana :Hail:

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Svako ko je bio na oba mesta...

 

 

Hegel bi sigurno reko da ce ppp da nadzivi fb92 jer je to u prirodi stvari, a ako ne, utoliko gore po prirodu, medjutim iza fb92 je stojala jedna medijska kuca i njena politika..

Link to comment

Hegel bi sigurno reko da ce ppp da nadzivi fb92 jer je to u prirodi stvari, a ako ne, utoliko gore po prirodu, medjutim iza fb92 je stojala jedna medijska kuca i njena politika..

 

 

to je vrlo upitno. Nekad /al baš nekad/ možda i jeste, ali makar 5,6 godina unazad im je to zadnja rupa na svirali. Plus, u protekle dve godine se raspada i sama B92 tako da i Forum aktivno prati taj trend. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...