Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

"Нови пословни објекат најсавременије технологије", "елементарна предност селидбе", "прелазак на модерни формат слике врхунског квалитета 16:9" (два пута)... :Hail:

 

najjace je ono "uslovan objekat"

 

kapiram ima mokri cvor i toalete u okviru zgrade, ne moraju da seru u šumici

Link to comment

Ne, prijatelji, definitivno je gotovo. B92 praktično, a uskoro i formalno neće postojati ...

 

Moraju svi da se pogledaju u ogledalo i kažu sebi da su se godinama zavaravali verujući da B92 ima neku misiju posle 5. oktobra 2000. godine ...

 

Lepo im je Zoran rekao da za angažman tokom bobanizma zaslužuju orden, ali da posle toga moraju sami da se izbore na tržištu. Realno, B92 je pre 14 godina ispunio svoju misiju i već tada je trebalo da se ugasi. Bauljao je godinama, pokušao da bude neki medijski korektiv društva, ali nije uspeo ...

Link to comment

najjace je ono "uslovan objekat"

 

kapiram ima mokri cvor i toalete u okviru zgrade

uslovniji od onog u kojem je bio b92, sem rts i pinka u dobanovcima za jako malo toga u srbiji može da se kaže da je televizijski objekat. ovde barem neće biti izgovora da slika bude džigeričasta™. sad što je šuma, jbg. razumem frustraciju(ne tvoju).

 

et stoka

sam pao sam se ubio

Link to comment

Slobodno mogu da se pokupim sa foruma, ako počne masovnije da stiže ekipa odande, pa tamo imam jedno dvadesetak obožavaoca na nivou onih koji me ovde najviše ne podnose...

 

Smešno zvuči, ali mislim da mi na internetu niko nije toliko sranja pravio kao staro tvrdo krilo B92...

 

To je još smešnije kada se uzme u obzir kako sam se politički opredeljivao...

Link to comment

Slobodno mogu da se pokupim sa foruma, ako počne masovnije da stiže ekipa odande, ...

a shtob se ti kupio? mislish da ce da nagrunu kao huni i avari i da izdominiraju? :lolol:

 

mada, volela bih da vidim makar kako to izgleda ^_^

 

a sta ako ne dodju ovde nego se fuzionisu sa krstaricom ili burekom? :lolol:

oni bar imaju neki izbor <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...