Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Ma jok bre, te sezone je bio socijalni i psiholoski eksperiment na televiziji. Posle na Pinku je bio rijaliti i podilazenje prizemnim nagonima.

 

Popumo drugacije stvari

Link to comment

pozivam u pomoć moju omiljenu, više puta citiranu, kulturološkinju koja je onomad rekla, kako se menjao ratni kontekst, od vukovara do kosova, tako se menjala ana bekuta. 

 

e pa da parafraziram, kako se menjalo medijski kontekst tranzicije, od najava lustracije do jebenog rra, tako se menjao dragan ilić.

Link to comment

pozivam u pomoć moju omiljenu, više puta citiranu, kulturološkinju koja je onomad rekla, kako se menjao ratni kontekst, od vukovara do kosova, tako se menjala ana bekuta. 

 

e pa da parafraziram, kako se menjalo medijski kontekst tranzicije, od najava lustracije do jebenog rra, tako se menjao dragan ilić.

 

dragan ilić se menjao u skladu sa onim ko mu daje platu...

Link to comment

:stoka: Sećam se, kao juče da je billo, kad je nepregledna masa prolazila pored redakcije u Makedonskoj ulici, vičući B92! B92! Ostaje nada da će ono nešto poštenih ljudi, profesionalaca, koji tamo još rade, smognuti snage da odbrane ovu kuću, vitalnu za duh grada...

 

:archi: B92 je nekada bio Oasis, Blur, Pulp. Bio je jebeni Fela Kuti. To je bila kuća koja je bila Ibica, Santorini, Mikonos. Goa. Ovo danas je neki Plovdiv, ovo nije kuća za kupca diskova ispred SKC-a, koji sanja o Glastonberiju, već za umornog čoveka tranzicije, iz neke Bugarske, neke Rumunije.

 

uvod i razrada su ti ok ali fali zaključak -> na deponiju s topikom :fantom:

Link to comment

 

"Ovde možeš da sediš i da piješ kafu ili čaj dva-tri sata a to, uglavnom nije tako u Americi i, verovatno, se neće ni promeniti. U Americi bi dali i platu i sve što imaju da mogu satima da sede i da ispijaju kafu ili čaj kao u Srbiji", kaže Skivali.

 

Amer priznao!

 

... moze i na "Srbin pobedijo".

 

Jbt u SAD policijski sat 24/7, kinesko mucenje, spanska kragna, sicilijanska kravata, zive u kavezima i izlaze samo do vecea

Edited by Caligula
Link to comment

eh ta vest je jedna od omnipotentnijih ja stavio na 365 ld a mislio sam da je prvo natakarim na vesnu pešić da vide sektaši kako nam je svanulo od njene strategije

 

jel neko skoro reko da bi ovaj topik mogao na deponiju nije e pa evo mogao bi  :fantom:

Link to comment

eh ta vest je jedna od omnipotentnijih ja stavio na 365 ld a mislio sam da je prvo natakarim na vesnu pešić da vide sektaši kako nam je svanulo od njene strategije

 

jel neko skoro reko da bi ovaj topik mogao na deponiju nije e pa evo mogao bi  :fantom:

 

+1 za deponiju

 

PS. Čeka te minjončić na vesnipešić.

Link to comment

oni polako idu ka sporazumevanju kricima i mimikom.

 

Ne znam da li mi je gore da je ovo neko samo izbacio bez razmišljanja i ostavio da stoji, ili je smišljao kako da u naslovu opiše situaciju (da je trener hteo da izvede igrača iz igre, a ovaj odbio) i smislio ovo.

Link to comment

E a vidi ovo, nije B92 nego Blic ali svejedno.

 

 

 
Albanija formira pripadnike za antiterorizam
Tanjug | 20. 10. 2014. - 17:42h Foto: AP | Komentara: 0

Albanija će dobiti novu antiterorističku strukturu među najvećim u Evropi, koja će pre svega pažnju posvećivati borbi protiv terorizma i sprečavanju regrutovanja boraca islamskih džihadista ISIS-a u Albaniji, objavio je danas Top Chanel.

 

Formira fakin pripadnike. A ja mislio oni beda od zemlje.

 

WeCanBuildYouDaw1983.jpg

Link to comment

Čini se da je osnovna greška većine srpskih internet njuz portala insistiranje na kvantitetu, a ne kvalitetu vesti. Svakakve gluposti se objavljuju umesto da se konzumenti edukuju preko analitičkih tekstova ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...