Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

bojim se da vise necu dolaziti u situaciju da ih uporedjujem. i onih jedan minut sto sam ih gledao mi je stvorilo osecaj nelagode i stida koji jos nije prosao.

Link to comment

ovo im bas nije bilo pametno. kontam da se tzv privatni vlasnik sutira u bulju od srece, ubio dve muve jednim udarcem.

Bas tako.Ono sto je bilo snimljenih epizoda novog Insajdera ce se/ili je vec (nisam pratio) emitovati i ciao..Na stranu sto insajder kosta boga oca i nema sanse da se to ikom isplati

Link to comment

Možda na B92 znaju nešto što mi ne znamo, istraživačko novinarstvo, pouzdani izvori koji žele da ostanu anonimni i te forice ...

Edited by stoka
Link to comment

ima neka emisija u prajmtajmu gde era ojdanić komentariše i pipa devojke 20- :mellow:

:stoka: Sećam se, kao juče da je billo, kad je nepregledna masa prolazila pored redakcije u Makedonskoj ulici, vičući B92! B92! Ostaje nada da će ono nešto poštenih ljudi, profesionalaca, koji tamo još rade, smognuti snage da odbrane ovu kuću, vitalnu za duh grada...

 

:archi: B92 je nekada bio Oasis, Blur, Pulp. Bio je jebeni Fela Kuti. To je bila kuća koja je bila Ibica, Santorini, Mikonos. Goa. Ovo danas je neki Plovdiv, ovo nije kuća za kupca diskova ispred SKC-a, koji sanja o Glastonberiju, već za umornog čoveka tranzicije, iz neke Bugarske, neke Rumunije.

Link to comment

Da se ne lažemo, Era je na B92 na mala vrata ušao još davno, kao učesnik VIP Bigija baš na ovoj televiziji ... Kad je B92 emitovao prvog Bigija, mudri ljudi su već tada znali da je to početak ovoga što se sada dešava na ovoj jadnoj televiziji ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...