Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

daj još neke detalje, šta je to uopšte. video sam šminkerku, koja je bila na onom ostvru. lepa lukić koja je bila u velikom bratu. to je neki rijaliti olstars ?

Link to comment

Pa ništa, njih petoro ide okolo i kao završava neke svoje dnevne posliće po gradu, tipa manikir, pekara, supermarket, poseta rodbini...haos. Pa se pojavljuju special guests u vidu rodbine i prijatelja uz ogromnu dozu neprijatnosti zbog prisustva kamera, katkad i lokalni živalj, te nacionalne manjine...padne i poneki politički polukorektan komentar. Maćićeva rešila da Očisti Beograd i ide i snima mobilnim telefonom pobacano djubre oko Bajlonija i crveni pred psovkama lokalaca, u sledećoj emisiji btw stižu neke uske majice na kojima piše "Očistimo Srbiju" pa nije sigurna kako će joj stajati, jer "ima veštake", da se ne izgube slova po majici (inače ceo fazon te tobože manije čišćenja neodoljivo podseća na scenu iz Balkanskog špijuna)... Šta još, šta još - a da, Mančićka krenula u gym posle 20 godina i to kod dr Feelgooda (a koga drugog), jede Zlatiborac pečenicu, poseduje psa koji peva (i koji je btw zvezda večeri), a ima i kućnu pomoćnicu koja se igrom slučaja zove Žaklina. Teško je sve prepričati u ovako malo dostupnih karaktera i uopšte tipki na tastaturi. Znači idu u krug po par minuta svako i tako milion krugova, uz dva miliona minuta reklama. Mislim da nema nikakve poente niti cilja, eto samo kao prate njihove uber zanimljive živote. 

 

edit 

Edited by ducca
Link to comment

Ja sam bio uhvatio nešto kako Lepa Lukić presvlači lutku bebe i nosa je sa sobom. Lutka je crnac/crnkinja!

I uznemiri se što joj se mačak sklonio ispod kreveta i ceo dan ne izlazi, pa panično zove veterinara zbog toga.

Link to comment

Mislim da se malo nas seća te urbane legende.

 

To da je Mići Orloviću žena rodila crnče bilo je u ono vreme nešto najtabloidnije što je moglo da se čuje u čaršiji. Čak ne znam ni da li je fora ikada osvanula u nekim novinama. Možda samo neke aluzije.

Link to comment

Lepa je dobila tu bebu u Velikom Bratu kad je bila, to im je standardna igrica, pa su joj dali na kraju lutku na poklon.

Pokazivala je tu lutku i u nekim drugim emisijama itd..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...