Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

da li e b92 pogubio kompas? gledam iz dana u dan reklamu/najavu za neku domaću seriju u vidu dijaloga gde jedan objašnjava drugom sličnost penzije i menstruacije.

 

mislim, sve više liče na pink/hepi/..........

Link to comment

Nemoj tako, to je jedna od najboljih exyu humoristočkih serija. Sa jako velikom gledanošću na ovim prostorima.

A da gube kompas, odavno su ga izgubili

Cifre su potpuno nenormalne ali izgleda da narod voli!
Link to comment

http://www.b92.net/tehnopolis/vesti.php?nav_id=903998&fs=1

 

Prenose tekst sa BBC-a

 

"Bash - which stands for Bourne-Again SHell - is a command prompt on many Unix computers. Unix is an operating system on which many others are built, such as Linux and Mac OS."  u prevodu izgleda ovako:

"Bash (Bourne-Again SHell) je komanda na mnogim Unix računarima. U pitanju je OS na kom su mnogi drugi operativni sistemi bazirani, kao što su Linux i Mac OS."

Link to comment

da li e b92 pogubio kompas? gledam iz dana u dan reklamu/najavu za neku domaću seriju u vidu dijaloga gde jedan objašnjava drugom sličnost penzije i menstruacije.

 

mislim, sve više liče na pink/hepi/..........

b92 je izgubio kompas zbog gomile drugih stvari , ponajmanje zbog ovog serijala

mislm, nije serijal baš neki top nivo, ali mustafa ga izvlači, lik je maestralan glumac

Link to comment

Ostao mi uključen b92 na tv i sedim za kompom i krajičkom uha slušam vesti i "u nastavku vesti saznaćemo koliko će trajati sanacija takozvanih smrdljivih zgrada". :D

Link to comment

Ostao mi uključen b92 na tv i sedim za kompom i krajičkom uha slušam vesti i "u nastavku vesti saznaćemo koliko će trajati sanacija takozvanih smrdljivih zgrada". :D

Ta, za razliku od vecine njihovih vesti u poslednje vreme, jos i ima neku svrhu i smisao. One pak o tome kako je Lavrov upozorio X ili Churkin zapretio Y-u, zbilja su toga lisene.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...