Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Treba biti iskren pa reci da joj se emisija ubajatila. Krivica vecim delom nije njena, nasa politicka scena je trenutno tuzno mrtvilo, ali je ipak morala da zivne emisiju nekim novim gostima i nekim novim temama. Da ne pominjem ono ludacenje sa reklamama koje uzmu sat vremena, u emisiji od dva sata, pri cemu ona dovede cetri gosta.

Edited by Verterdegete
Link to comment

Treba biti iskren pa reci da joj se emisija ubajatila. Krivica vecim delom nije njena, nasa politicka scena je trenutno tuzno mrtvilo, ali je ipak morala da zivne emisiju nekim novim gostima i nekim novim temama. Da ne pominjem ono ludacenje sa reklamama koje uzmu sat vremena, u emisiji od dva sata, pri cemu ona dovede cetri gosta.

 

nista od toga nije razlog za ukidanje

Link to comment

Te reklame nisu njena krivica, a ovo se dalo naslutiti. Ona je već duže vreme nezadovoljna odnosom sa B92. Imala je vrlo zanimljiv govor i iznela neke pametne stvari na tribini Sloboda medija u organizaciji Studenata za slobodu FPN-a. Bilo je uživanje slušati je.

Link to comment

nista od toga nije razlog za ukidanje

+1

Mene tu zanima gde ce da ide?

Jedino na PTC?

PG mreza je izgubila termin za Evronet na PTC, mozda se istale da uvedu UN?

Link to comment

Ja jedino RTV mogu da zamislim da bi je uopste pustili pred kamere.

Mozda.Mada sumnjam i oni su verovatno preplaseni pred izbore u Vojvodini...Mislim da im je dosta Danica V.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...