Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Nikola Mirkov je klasicni PTC sunjac koji ionako broji dane do penzije i gleda da to ne ugrozi...Ono sto ga drzi na poziciji je sto PV ne moze da se odluci koga da stavi na to mesto...

Nikoga on ne dovodi niti tera sa PTC drugi se pitaju, a on izvrsava...

 

 

nista od ovoga sto si napisao nije u koliziji sa mojom misljenjem da je on do sada bio bolji direktor RTS nego tijanic. 

Link to comment

Vi kao da niste svesni da B92 kakav pamtite ili se bar trudite da prizovete iz secanja vise ne postoji,a za koji mesec nece ostati ni malo b od B92.Evo najnovijeg abrova od danas:Utisak mozda nece ni krenuti,kao hoce da ga skinu jer se ne uklapa ,kao u to planirano sarenilo,koje (opet kao) treba da donese novce.Da nije tuzno bilo bi smesno.

G-đa vučičević sa Studija B rešila bi to elegantno: rekla bi da Utisak nema rejting i da (nažalost) mora da se skine sa programa. Uzgred bi dodala da ko gubi, ima pravo da se ljuti, ali bi, onako hrišćanski, Olji poželela svu sreću u daljem radu ...

Edited by stoka
Link to comment

peticija je glupa. grci su hteli da menjaju ime (nova) odmah po kupovini B92, tako da je adresa pogresna.

 

vecina ovih ljudi ako su nekada radili na B92, nisu je napustili zbog nezadovoljstva njome nego iz sasvim drugih razloga. masic radi na BBC, na primer, otisao je sa nje pocetkom 2000-tih. u srbiji radi kao programski savetnik za naxi radio. o cemu pricamo? da se svi ti ljudi nisu vodili licnim interesom i da su ostali na B92, on bi danas mozda drugacije izgledao.

 

B92 danas je sranje i to treba jasno reci, ali ova peticija ce se pretvoriti u nekonstruktivnu pljuvacinu i to ce biti jedini efekat.

 

last but not least, sere mi se kada vidim ime duleta glavonje na bilo cemu. 

Edited by gazza1
Link to comment

Postoji teoretska šansa opstanka autentične bedevedesetdvojke - recimo da se neki bivši "radnik" B92 ili neki bivši pasionirani slušalac obogatio naftnim škriljcima i da je voljan da preuzme B92 da bi mu vratio autentičnost ...

Link to comment

peticija je glupa. grci su hteli da menjaju ime (nova) odmah po kupovini B92, tako da je adresa pogresna.

 

vecina ovih ljudi ako su nekada radili na B92, nisu je napustili zbog nezadovoljstva njome nego iz sasvim drugih razloga. masic radi na BBC, na primer, otisao je sa nje pocetkom 2000-tih. u srbiji radi kao programski savetnik za naxi radio. o cemu pricamo? da se svi ti ljudi nisu vodili licnim interesom i da su ostali na B92, on bi danas mozda drugacije izgledao.

 

B92 danas je sranje i to treba jasno reci, ali ova peticija ce se pretvoriti u nekonstruktivnu pljuvacinu i to ce biti jedini efekat.

 

last but not least, sere mi se kada vidim ime duleta glavonje na bilo cemu. 

 

ne bas +1, ali tu ima 1 jedino ime koje cenim i postujem (maja m.)

 

i naravno 1 legenda koja mi je draga :D

Link to comment

ne razumem koji kurac nariču - žal za mladošću? najbolje da je b92 mogla ostati ista "kuća" posle 05.10.2000. važi...

 

to što su se tragikomično "prestruktuirali" je već posebna priča

Link to comment

ja stvarno mislim da bi bilo mnogo bolje da je pokretac peticije napravio peticiju za promenu svog licnog imena posto je pre samo 2 godine "savetovao" radio b92 da pocne da pusta vladu georgijeva i da to nije nista strasno i da ce to popraviti rejting stanice, a sada trazi promenu imena B92 zato sto ima neprikladan sadrzaj u neskladu sa istorijom kuce.

Link to comment

Sad je to bez veze...

Jedino vreme kada je to bilo logicno zahtevati je kad su prodali firmu grcima....

Ovako kad su igrali igru pa izgubili mogu da se zale samo sebi samima...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

a i ti stvarno, ko da ne znas da je svima njima tu muzika bila ono nesto sto im rasteruje slusaoce vesti

 

 

naravno, ali nije lose podsetiti se na sav kretenizam koji stoji iza svega toga...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...