Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Izgleda da se na "Devedesetdvojci" dešavaju neke drastične promene.Ako ne možeš da ih pobediš, pridruži im se...
traje to već 5-6 godina
Link to comment

Hej, a šta će im koji andrak ona Patrola? Šta će uopšte nekoj televiziji takva morbidarija?Ovamo (opravdana) povika na neke novine koje na naslovnoj strani (i ostalim stranama) objavljuju slike leševa, a ovi od toga napravili čitavu emisiju. Pa sve eksplicitno! Doduše - sa upozorenjem.Pa su otišli dalje u želji da se razlikuju od "krvožednih" emisija na drugim televizijama: svaki put imaju kratak kurs Kako što bolje prikriti tragove počinjenog zločina. A možda je najmorbidnija ideja da idu do urgentnog i da snimaju "slučaj" od prijema do intervencije (kao da je njima tamo do snimanja: ometa ih i rodbina, i prijatelji, i policija, pa nekad i sami pacijenti). Dakle, ne zanimaju ih više samo ubistva, nego i povrede, bolesti... sve što ugrožava život. I (kao) štitiće identitet pacijenta. Šipak. U prvoj epizodi sa dogodovštinama iz urgentnog centra reč je bilo o detetu, a nisu ga "maskirali", samo nije sniman anfas. Mislim čak i da su i rekli kako se zove.Debilizam. :isuse: :isuse: :isuse:

Link to comment
UTISAK NEDELJE: Bora Djordjevic na B92 u Dizanju, sa sve plakatom koji najavljuje koncert, prica o takmicenju bendova u njegovom kaficu. Da slag bude jos sladji pojavio se i Djordje David. Pobedili su Profesori, ako nekog zanima.
I u "Bez komentara" je išla slika sa Takmičenja bendova.
Link to comment
Hej, a šta će im koji andrak ona Patrola? Šta će uopšte nekoj televiziji takva morbidarija?Ovamo (opravdana) povika na neke novine koje na naslovnoj strani (i ostalim stranama) objavljuju slike leševa, a ovi od toga napravili čitavu emisiju. Pa sve eksplicitno! Doduše - sa upozorenjem.Pa su otišli dalje u želji da se razlikuju od "krvožednih" emisija na drugim televizijama: svaki put imaju kratak kurs Kako što bolje prikriti tragove počinjenog zločina. A možda je najmorbidnija ideja da idu do urgentnog i da snimaju "slučaj" od prijema do intervencije (kao da je njima tamo do snimanja: ometa ih i rodbina, i prijatelji, i policija, pa nekad i sami pacijenti). Dakle, ne zanimaju ih više samo ubistva, nego i povrede, bolesti... sve što ugrožava život. I (kao) štitiće identitet pacijenta. Šipak. U prvoj epizodi sa dogodovštinama iz urgentnog centra reč je bilo o detetu, a nisu ga "maskirali", samo nije sniman anfas. Mislim čak i da su i rekli kako se zove.Debilizam. :isuse: :isuse: :isuse:
E pa veran pratio FOX pa narucio kopiju one njihove emisije sa Masanom Lekicem...Kao svaka kopija ...lose bas lose...
Link to comment
Kakva je sad ovo španska serija sa lošim prevodom?
To je nesto najjadnije sto se ikada prikazivalo na domacim televizijama. Onakvu budalastinu ni TV Kosava ne bi prikazivala... U Z A S !
I u "Bez komentara" je išla slika sa Takmičenja bendova.
Jel valjaju nesto?
Link to comment

Da se napravi plejbajplej jer ocekujem da posle ovoliko, neprirodno dugog, neoglasavanja - cestiti Vuce ima da nize Minijaturu za Minijaturom...Predvidjam i nadam se da se citiranje unapred (koje upravo osnivam kao zanr) nije u konfliktu sa zakonom: "... Upravo zato insistiramo da se pronadje grob prvog antifasiste evrope, tog apostola bratstva i gerilstva jer samo tako ce Srebrenica u miru spavati a Srbija, zajedno sa Kosovom biti u Evropskoj uniji, NATOu i Sjedinjenim Americkim Drzavama. Taj zlocin uzrok je svakog zlocina od tada, nema tog incesta, razbojnistva, paljevine i kradje intelektualne svojine koji svoju zlocu ne crpe iz egzekucije starog Cice... Kako sam ja to lepo u mojoj knjizi "Krvavi ruski noz djenerala 2, the resurrection" koju upravo sam sebi lektorisem, rekao - Zlocin na ibarskoj magistrali nema takmaca u novijoj ljudskoj istoriji.Amin! Gospodji pomiluj."

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...