Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

 

Što se tiče Verana, nemam šta da kažem o nekom ko sarađuje sa bivšim ministrom informisanja. 

:isuse:

Edited by Haralampije
Link to comment

do jajaaa. veranovi botovi

 

 

ali svaka čast veranu kako je reformisao b92 na infotainment programe u tako kratkom vremenu.

 

 

brate ako si ovako obavesten kad pises o ekonomiji, zaobilazicu ti analize u sirokom luku...

Link to comment

немам појма о тој благој циничности,мислио сам на музику,углавном

Ko zna Fiću Mladenovića, zna da je on najžešći borac protiv cenzure, nedavno je čak napravio skandal na jednoj tribini, ima snimak na Jutjubu ...

 

Marko Janković je jedan od osnivača DS-a, čovek koga boli svaka socijalno nepravedna vlast ...

 

Njih dvojica u emisijama nikako ne štede Vučića i ekipu. Dačo Kocijan to radi suptilno - kroz metaforične poruke lične prirode u svojoj emisiji ...

Link to comment

Matori, dobrodošao si. Ovde su svi stalni forumaši sjajni ljudi ...

Hvala bar od nekoga.

 

 

pa dobro sta misliš o bulevaru?

je l' da da je do jaja!?

Mislim da mu nije mesto na B92. 

Link to comment

Ko zna Fiću Mladenovića, zna da je on najžešći borac protiv cenzure, nedavno je čak napravio skandal na jednoj tribini, ima snimak na Jutjubu ...

 

Marko Janković je jedan od osnivača DS-a, čovek koga boli svaka socijalno nepravedna vlast ...

 

Njih dvojica u emisijama nikako ne štede Vučića i ekipu. Dačo Kocijan to radi suptilno - kroz metaforične poruke lične prirode u svojoj emisiji ...

 

e, a el ima 202-ojka neki forum, mozda da se tamo malo aktivirate, bar nekoliko vas?

Link to comment

Ko zna Fiću Mladenovića, zna da je on najžešći borac protiv cenzure, nedavno je čak napravio skandal na jednoj tribini, ima snimak na Jutjubu ...

 

Marko Janković je jedan od osnivača DS-a, čovek koga boli svaka socijalno nepravedna vlast ...

 

Njih dvojica u emisijama nikako ne štede Vučića i ekipu. Dačo Kocijan to radi suptilno - kroz metaforične poruke lične prirode u svojoj emisiji ...

 

 

a onaj okoreli radijski erotoman iz te ekipe, jel i on dobio svoj termin nazad? prascaj ne secam se imena.... bese neki kica ili tako nesto

Link to comment

brate ako si ovako obavesten kad pises o ekonomiji, zaobilazicu ti analize u sirokom luku...

eo, ajde. šta sam rekao što nije istina?

 

 

Pozdrav od još jednog novajlije, već duže vreme vas pratim i čitam, pa sam odlučio konačno da se pridružim. Veliki sam ljubitelj medija i zainteresovan sam za njih, pa eto ovde prvi post. Želeo bih da kažem da je ovaj okret B92 ka infotainment programima posledica isključivo borbe na tržištu i to je normalno, ali opet problem je za nas, jer poslednja ozbiljna nacionalna televizija sa istraživačkim informativnim programom polako gubi svoj identitet. Ali ajde da vidimo šta nas čeka u budućnosti.

Edited by Ravanelli
Link to comment

Samo da pitam Stoku - da nije taj Marko Janković koga boli svaka socijalna nepravda onaj Marko Janković sa radio Fokusa, što je potpisao peticiju protiv gej parade, peticiju za odbranu Koštunice da ne bude saslušavan i bio kandidat Dveri za gradonačelnika?

Link to comment

a onaj okoreli radijski erotoman iz te ekipe, jel i on dobio svoj termin nazad? prascaj ne secam se imena.... bese neki kica ili tako nesto

Čini mi se, nemoj me držati za reč, da čak i on ima autorsku emisiju na 202. Ali si me podsetio na još jednu radio-legendu koja radi na 202-ojci - Sašu D. Kovačevića, uz Nenada Cekića, mastermajnda nekadašnjeg (originalnog) Indeksovog radio-pozorišta ...

Link to comment

Samo da pitam Stoku - da nije taj Marko Janković koga boli svaka socijalna nepravda onaj Marko Janković sa radio Fokusa, što je potpisao peticiju protiv gej parade, peticiju za odbranu Koštunice da ne bude saslušavan i bio kandidat Dveri za gradonačelnika?

Jeste, to je taj. Ali i to je isti taj Marko Janković koji je osnovao originalni DS, isti taj Marko Janković koji pušta sjajan rokenrol u svojim emisijama, to je isti taj Marko Janković koji je vodio prvu emisiju u oslobođenom Studiju B petoga oktobra 2000. godine, isti taj Marko Janković koji se kune u svoje prijateljstvo sa Hrvatom Brunom Langerom, isti taj Marko Janković koji nikada neće ćutati zarad sitne materijalne koristi, kao drugi ...

 

Jeste blesav i šizofren, tačno je da se ne slažem sa njegovim političkim pustolovinama, ali to je deo njegove infantilne prirode ...

Edited by stoka
Link to comment

Marko Janković je jedan od osnivača DS-a, čovek koga boli svaka socijalno nepravedna vlast ...

:isuse: 

Po tvom opisu ispade k'o neki superheroj iz nekog jeftinog stripa.

 

 

 

 

 

 

 

Samo da pitam Stoku - da nije taj Marko Janković koga boli svaka socijalna nepravda onaj Marko Janković sa radio Fokusa, što je potpisao peticiju protiv gej parade, peticiju za odbranu Koštunice da ne bude saslušavan i bio kandidat Dveri za gradonačelnika?

Naravno da je taj.

 

Nije Marko loš čovek, upoznao sam ga u StB periodu, ali je utripovao da je neki mnogo jak lik.

 

EDIT:

...i voleo sam onu njegovu emisiju na tv StB što je išla devedesetih.

 

EDIT2:

evo ga iz sedamdesetih 

Edited by dvb-t manijak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...