Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

B92 će poprilično promeniti šemu sad kad startuje jesanja. Mena se i vreme emitovanja glavnog dnevika, menja se format kažiprsta, kreće neka gledana turska serija, jedan rijaliti...

Da Kažiprst možda ne menja ime u "Bulevar u 9 i 30"? Kad već imaju popodnevni i večernji, red bi bio da imaju u jutarnji Bulevar ...

Link to comment

Gleda li im iko onaj Zlatni Krug?

Saznadosmo da je ona voditeljka po zanimanju glumica. Koliko mi imamo talentovanih ljudi, za mnoge saznamo ovako, sasvim slučajno. Inače, devojka je pravo osveženje i sigurno diže rejting kviza ...

 

A za lovce na trivije, još jedna zanimljivost - frontmen benda koji pruža muzičku podlogu u ovom kvizu je Branko-Bane Isaković, član originalne postave Bulevar, čiji je pevač bio Dejan Cukić-Cuka ...

 

Dakle, Bane je početkom 80-ih svirao bas u grupi koja je nosila isti naziv kao emisija koja se emituje na istoj televiziji na kojoj je on angažovan kao muzička pratnja u kvizu ...

Edited by stoka
Link to comment

Pink ne emituje 16:9, emitovali su zasad samo Bravo Show i ništa drugo (ako ne računamo Grand).

Da ne smaramo skup, ali ima Pink daleko više sadržaja u 16:9 od BŠ.

 

Ne znam šta tačno B92 ima od opreme, ali koliko znam većina ima mogućnost rada u 16:9. Ne znam samo za studijske kamere, moguće da su one samo 4:3.

 

Ono što nikako ne mogu da shvatim je zbog čega ima je toliko teško da naprave stereo zvuk, jer više od 20 godina ne postoji deo tv opreme koji nije stereo ("dvokanalni").

 

Generalno, B92 nije tehnički loš, ali nekako ja od njih očekujem više.

 

Tv B92 je moje ogromno razočaranje u programskom delu.

Pre desetak godina mi je to difolt program u kući, sa koga smo povremeno skretali na neki film na Pinku, ponešto na BK ili na neki prenos na RTS.

Sada pod obavezno, kad uveče dođem kući, pogledam hedove Vesti u pola 7, kroz snimak na D3i. Kad me nešto zainteresuje, premotam i nađem. Pogledam kad bude i Insajder, predloge u Utisku, ponekog u Kažiprstu(preko radija) i to je to...

tuga...

Edited by dvb-t manijak
Link to comment

Tv B92 je moje ogromno razočaranje u programskom delu.

Pre desetak godina mi je to difolt program u kući, sa koga smo povremeno skretali na neki film na Pinku, ponešto na BK ili na neki prenos na RTS.

Sada pod obavezno, kad uveče dođem kući, pogledam hedove Vesti u pola 7, kroz snimak na D3i. Kad me nešto zainteresuje, premotam i nađem. Pogledam kad bude i Insajder, predloge u Utisku, ponekog u Kažiprstu(preko radija) i to je to...

tuga...

 

Od svih nasih nacionalnih privatnih televizija B92 je po meni OK. Imaju najbolje Vesti od svih nac. TV u Srbiji. Filmsko-serijiski program im nije los. Volim pogledati koji sitkom, Galileo, Vesti i 24 Minuta. :fantom:

Link to comment

Sadašnji B92 nema veze sa "ondašnjim". Ali, "narod tako voli" pa nemamo mnogo mesta da se bunimo.

Dok ima Utiska, Kažiprst-a i povremeno Insajder-a, štoonokaže Žota "treba u dupe nogom da se lupamo".

Link to comment

Sadašnji B92 nema veze sa "ondašnjim". Ali, "narod tako voli" pa nemamo mnogo mesta da se bunimo.

Dok ima Utiska, Kažiprst-a i povremeno Insajder-a, štoonokaže Žota "treba u dupe nogom da se lupamo".

U ovoj novoj šemi nismo primetili Kažiprst. Produžili su jutarnji do 10, unutra su umetnuli jutarnji dnevnik, ali nigde pomena ove kultne emisije ...

Link to comment

Ja sam se već vratio na 202-ojku koju sam slušao kao mali. I, začudo, svi su tu - Dačo Kocijan, Vlada Džet, Zoran Modli, Filip-Fića Mladenović, Dragana-Gaga Kaucki, Kolos sa Rodosa ...

Link to comment

Pozdrav od još jednog novajlije, već duže vreme vas pratim i čitam, pa sam odlučio konačno da se pridružim. Veliki sam ljubitelj medija i zainteresovan sam za njih, pa eto ovde prvi post. Želeo bih da kažem da je ovaj okret B92 ka infotainment programima posledica isključivo borbe na tržištu i to je normalno, ali opet problem je za nas, jer poslednja ozbiljna nacionalna televizija sa istraživačkim informativnim programom polako gubi svoj identitet. Ali ajde da vidimo šta nas čeka u budućnosti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...