Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Bog te mazo, ovi ladno prave za uskrs specijalnu emisiju Bulevara u kojoj su ekskluzivni gosti TV lica sa B92. :rolf:

Sa onima koje navataju po hodniku...Svi se šunjaju po zgradi u strahu da će ih neko iz "promo tima" navatati da se slika!

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Link to comment

Kad god okrenemo na B92, ili je Bulevar ili Moja kuhinja, moja pravila. Nešto kao neki parovi kuvaju, pa ko najgori, ispada,ali ne ispada izistinski nego ide u neki baraž, pa ako i tamo bude najgori, opet ne ispada nego ... Ili smo samo nabasali na reprizu ...

Edited by stoka
Link to comment

A odakle ti da ih ne placaju?

 

i neformalne telefonske ponude da, za svoju platu, budem jedan od voditelja emisije "Bulevar",

 

kako sam razumeo Brakusa, za istu platu bi vodio još jednu emisiju. Verovatno tako i ovi drugi rade, pa ih sam Bulevar ništa dodatno ne košta, a ?

Link to comment

kako sam razumeo Brakusa, za istu platu bi vodio još jednu emisiju. Verovatno tako i ovi drugi rade, pa ih sam Bulevar ništa dodatno ne košta, a ?

Pa kao sto vidiš niko sa bulevara ne vodi drugu emisiju.Oni sa vesti ne vode više vesti a i dobro su naplatili to "vođenje". Na žalost, previše dobro.

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Link to comment

Ono što najviše deprimira, i što je zajednički imenilac za sve aspekte modernog društva, jeste apsolutno odsustvo solidarnosti sa Brakusom od strane njegovih kolega. Očekivali smo barem od Nevene Madžarević, Nine i Kolundžije i Milana Boškovića barem neki gest empatije, elementarne kolegijalnosti, ali ... ništa ...

Edited by stoka
Link to comment

Ono što najviše deprimira, i što je zajednički imenilac za sve aspekte modernog društva, jeste apsolutno odsustvo solidarnosti sa Brakusom od strane njegovih kolega. Očekivali smo barem od Nevene Madžarević, Nine i Kolundžije i Milana Boškovića barem neki gest empatije, elementarne kolegijalnosti, ali ... ništa ...

O daaa šaljivost kao takva... ;)

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Link to comment

O daaa šaljivost kao takva... ;)

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

 

Nisam nasumično pomenuo ova tri imena jer slučajno znam koliko im je upravo Brakus pomogao kada su došli u ovu medijsku kuću, onako pogubljeni i naivni ...

 

Igor je čovek naglašenog altruizma. Čak i sad je mogao da ostane na B92 uz uslov da se odrekne svojih saradnika, ali on je to odbio ... Brakus nikada ne izdaje prijatelje ...

Edited by stoka
Link to comment

Kome je do solidarnsoti neka ide u nekorporativne, neprofitne medije. Ako je uticaj tzv. Brahusa na tzv. B92 bio tako blagotvoran, onda valjda treba prozivati tzv. Verana Matića i tzv. poslovodstvo tzv. B92 što to nije prepoznalo, a ne kolege tzv. Brahusa. Za takvo smo se društvo borili.

Link to comment

Nisam nasumično pomenuo ova tri imena jer slučajno znam koliko im je upravo Brakus pomogao kada su došli u ovu medijsku kuću, onako pogubljeni i naivni ...

 

Igor je čovek naglašenog altruizma. Čak i sad je mogao da ostane na B92 uz uslov da se odrekne svojih saradnika, ali on je to odbio ... Brakus nikada ne izdaje prijatelje ...

zato sam i kopirao njegovu izjavu jer je prava retkost da neko u današnje vreme napravi takav gest. verovatno mu neke kolege iza leđa govore da je budala, takvo smo društvo postali.

Link to comment

Dobro sad nemojmo preterivati...Bio je on i urednik radija kada je sve to islo dodjavola...Prosto je sad osetio na svojoj kozi ono sto je gledao da se drugima desava...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...