Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

 

Igor Brakus:

"17.04.2014. poslednji dan mog otkaznog roka na RTV B92, nakon što sam dao otkaz ovoj medijskoj kući. Zbog nezainteresovanosti menadžmenta radija B92 da nastavim sa svojom autorskom emisijom "Brakus od 3 do 5" (uslovljen sam da moji saradnici, Dusan BaukNikola GregovicAleksandar Bekan Todorović, Koki više nisu neophodni u tom programu ili bar veći deo njih i da bi bilo poželjno da, za svoju platu, u novom formatu radija sam dižem reglere i najavljujem pesme i govorim kakvo je vreme na svoj autorski način) i neformalne telefonske ponude da, za svoju platu, budem jedan od voditelja emisije "Bulevar", doneo sam odluku da, zbog degradacije sebe kao autora, napustim svoju matičnu kuću nakon 20 godina rada i izadjem, kao autorska ličnost, na tržište, jer se nadam, da negde, u nekoj varijanti normalnog radijskog ili televizijskog programa, koji popularizuje urbanu i kulturnu varijantu ima mesta za moje saradnike i za mene."

 

Link to comment

Otišao je Klipan u pudingu, ostali su samo klipani ...

 

Srbija postaje bezbojna - svi će isto da misle, isto da izgledaju, mediji će se razlikovati samo po imenima ...

 

Tačno je da je Brakus već duže vreme bio neinventivan, pa i dosadan, ali on je bio simbol, ona poveznica nas sa onom starom B92, oazom slobode, gejzirom kreativnih ideja, lučonošom avangardnog svetonazora ...

Edited by stoka
Link to comment

Ma sve si u pravu ali ja cu stari b92 pamtiti po necem drugom a ne po Brakusu.Cak i da nije na delu to profitno unifikovanje medija ne razumem taj zal za mlados.Problem je sto se nista/niko nov ne pojavljuje a da je vredan paznje.Mediji su davno izgubili nevinost ili mi to tako samo tripujemo.Mozda te nevinosti nije nikad ni bilo...

Link to comment

Tačno je da je Brakus već duže vreme bio neinventivan, pa i dosadan, ali on je bio simbol, ona poveznica nas sa onom starom B92, oazom slobode, gejzirom kreativnih ideja, lučonošom avangardnog svetonazora ...

 

I ti bi bio i neinventivan i dosadan da od tebe traže svaki dan da budeš duhovit i zanimljiv. To malo kome može da polazi za rukom, pogotovo u tom formatu emisije. 

Link to comment

oni ladno puškom teraju u taj bulevar. ako ne ide, ubijte emisiju, nemojte da metastazira u nove termine, kad su i oni postojeći bili užasni. bolje da puštaju spotove, nego ono dvoje u 5 i bolje da puštaju spotove nego ono troje u ponoć

 

bar je jasnije što uopšte postoji emisija - ne plaćaju voditelje.

Link to comment

A neću da lažem, biće lepo ne čuti onaj brakusov izveštačen glas neko vreme. :)

 

Onaj stih iz narodne pesme kaže, parafraziram: Drumovi će poželeti Turaka, ali Turaka biti neće ...

Edited by stoka
Link to comment

 

Srbija postaje bezbojna - svi će isto da misle, isto da izgledaju, mediji će se razlikovati samo po imenima ...

 

 

 

tu apsolutno pratimo svetske trendove

Link to comment

oni ladno puškom teraju u taj bulevar. ako ne ide, ubijte emisiju, nemojte da metastazira u nove termine, kad su i oni postojeći bili užasni. bolje da puštaju spotove, nego ono dvoje u 5 i bolje da puštaju spotove nego ono troje u ponoć

 

bar je jasnije što uopšte postoji emisija - ne plaćaju voditelje.

A odakle ti da ih ne placaju?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...