Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Bokte jebo! Zasto nam ovo rade? Kako nervira!!!!
Ne možeš ti to da razumeš.. To je ženski bluz (credits to: Luna Lu).Edit: kako užasan razgovor, kako usiljeno... Edited by Buck Naked
Link to comment

Novinar Slaven Kranjc, autor brojnih dokumentarnih filmova, preminuo je u 47 godini.Slaven Kranjc je autor mnogih dokumentarnih filmova koji su emitovani na televiziji B92, između ostalih film "Jedinica". Na 13. Internacionalnom festivalu reportaže Interfer 2008, dobio je nagradu Gran pri „Laza Kostić”, za reportažu „Južno od Ibra”. Autor je filmova "Opstati u Prizrenu", o Milošu Nekiću, jednom od 20 preostalih Srba u tom gradu, "Račak - laži i istine", kao i emisiji "Pustinjska oluja" i putopisima iz Irana i Mongolije.Slaven Kranjc je često i snimao svoje filmove, a zabeležio je tokom petooktobarskih demonstracija u Beogradu mnoge eskluzivne snimke. Bio je novinar lista Vreme. Slaven Kranjc biće sahranjen 29. septembra, u 13 sati na Velikom katoličkom groblju u Somboru.

Link to comment

Ne znam zašto sam potrošila dvadesetak minuta svoga života na ovu gnusobu. Skoro pa mazohistički užitak.Volela bi samo da sam mogla čuti šta su pričali dok su išle reklame.Potajno se nadam da je Jugoslav bio aprofesionalan i auzdržan.

Link to comment

Moj glavni utisak iz ovog razgovora je da njega (Hadzi Struju) savrseno, ali savrseno zabole racq za bilo sta. On se smejulji, on se zajebava, on uziva. Puca njemu za sve. Ima izdavacku kucu, izdaje Mirinu novu knjigu... zvizdanija :wistle:Djindjicu su Milosevic, on i Jovica Stanisic pomogli da smeni Micuna i dodje na celo DS-a (evo pitajte i profesora Micuna, on to sve zna); oni prisluskivani razgovori koje su objavili Hrvati su montirani i namesteni, neki cak i komplet izmisljeni, sem onih gde ga Milosevic kritikuje sto je Politika preostra prema Bilu Klintonu, sto je dokaz da Milosevic nije uredjivao Politiku; Joci Amsterdamu je dao Milosevicevu kucu na koriscenje da bi imao neko ko ce da je odrzava, uz to na sudu nema nikakvih dokaza protiv Joce; umesto Mire prima ovde njenu penziju, koja je bedna i mizerna, nekih 40ak hiljada dinara, sto je malo za 1 redovnog profesora Beogradskog univerziteta... itd. itd.1 bezbriznost i nonsalancija!

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Ja nisam mogla odgledati emisiju do kraja. Nepodnosljivo iritirajuce.Jugoslav je morao biti mnogo borbeniji i nemilosrdniji.Ovako, samo je pruzio priliku jos jednom mracnjaku da nam se s nacionalne frekvencije ruga u lice.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...