Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Hm, ne bih rekao da nešto može da se nazove metodom za otkrivanje nečega ako nijednom nije uspelo.

To bi bilo kao da ja metodom bogaćenja nazovem brojanje od 1000 unazad. Nije dokazano da pomaže, ali nije ni suprotno, ne verujem da je mnogo ljudi pokušalo. :D

Link to comment

Irci su napravili veliki podvig u ključnom meču, jer su savladali reprezentaciju Francuske prvi put posle 14 godina, a tek drugi u poslednje 42.

 

The answer is 42.

Link to comment

 

 

Ja sam već više puta napisao da sam privatno i poslovno vezan za Rim, već oko 30 godina! Bio sam tamo pre destak dana i muka mi je. Ja više ne volim da idem u Rim! Depresija, sirotinja i sitni kriminalci na sve strane.Ali, to mnogo ne primećuju turisti koji šetaju sa fotoapratima i razgledaju isključivo centar grada i turističke atrakcije "večnog grada", sa par hiljada evra u džepu! Jedino ako ih izdžepare...pa ostanu bez novčanika ili mobilnog. Ali, ako uđete u autobus ili metro oko vas 2/3 "obojeni",Romi, Rumuni, Ukrajinci, Poljaci, Indusi, Pakistanci,Kinezi, Arapi, Albanci...u restoranima kuvari su 90% stranci! Picu koju jedete napravio je Nigerijac ili Indus! Tamo gde su kuvari Napolitanci, krupnim slovima piše na ulazu! Po periferiji đubre na sve strane, klinci obojeni i obučeni "da se uplašiš", naročito gde su tzv "kaze populare", tj kvartovi sa zgradama gde su državni stanovi, dodeljeni sirotinji koji tu imaju stanarsko pravo ( ne svojinu)....u odnosu na Rim pre tri decenije "kao nebo i zemlja"! Sami Rimljani kažu da se zadnjih godina osećaju kao stranci, u svom rodnom gradu!

(Božidar, Beograd18. mart 2014 22:06)

 

B92 zadržava pravo izbora komentara koji će biti objavljeni, kao i pravo skraćivanja komentara.

Komentare koji sadrže govor mržnje*, psovke i uvrede, kao i komentare koji se ne odnose na vest koju komentarišete, ne objavljujemo.

 

 

 

white supremacy! 

:fantom:

Link to comment

A vi ste u Italiji Joshua? Da niste i vi malo...obojeni...a? ^_^

crna ko ugalj, upijem svu svetlost kad izađem, pa turisti ne mogu uživati u belim fasadama. ne sklanjam se dok ne plate  ^_^

Link to comment

Meni je sada jako teško, može li neko pribraniji, molim vas, da pošalje preporučeno ambasadi Italije, imamo mi džentrifikatora na pretek, posudićemo par, no frks.

Link to comment

postovao sam jutros komentar koji bi trebao da im skrene paznju, ali niti su ga objavili, niti su ovaj nacoski brabonjak uklonili.

 

naravno, srbistanac, kao i uvek, ume nepogresivo da razluci dobro od (obojenog™) zla...

 

j3aa.png

Link to comment

malocas sam u kolima na radijou cuo valjda dosad najjadniju emisiju na ovoj stanici.

vodi je onaj caclija, i posvecena je borenju kao takvom.

danas su on i strucni saradnici pricali o pro wrestlingu, ili sto oni kazu kecerima :facepalm:

 

jebote.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...