Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Odgledao, ne pamtim da sam ikad ranije izdržao Kesića duže od 5 minuta, ali sad sam se eto kao potrudio da pravim mami društvo (ona ga obožava)...

 

Štaznam, meni je ovo jedino OK kao neki parodični™ omaž Džonu Stjuartu, inače je sve na idimidođimi, humor je tako nategnut da publika zvuči nesigurno da li i kad treba da se smeje. Jedino mi je delovalo zanimljivo kad je Brankica nabacila ono kako će Bulevar da potisne Insajder sa B92, ali ni to nisu mogli da elaboriraju. Meh.

koliko znam tu nema nikakve prave publike,sedi grupica njegovih .Inace Kesic je sasvim ok

Edited by Haralampije
Link to comment

jebala ih ova emisija konekcija ili tako nešto gde svaka budala ima pravo da kaže šta hoće. upravo sam slušao neku mladu osobu kako priča kako gay osobe nisu normalne, kako ne želi da ih vidi na ulicama i kako to apsolutno nije normalno i nije ljudski.

Link to comment

Slučajno pogledala 5 minuta. Je li stalni gost onaj iz Indeksovog ili samo ovaj put? Izuzetno je nesmešan, može slobodno sledeći put Jovu da ugosti.

Link to comment

Slučajno pogledala 5 minuta. Je li stalni gost onaj iz Indeksovog ili samo ovaj put? Izuzetno je nesmešan, može slobodno sledeći put Jovu da ugosti.

Samo sinoć
Link to comment

micko je toliko neduhovit da moram da promenim kanal posto pocinjem da se topim od transfera neprjatnosti.

Link to comment

ne znam što se čudite.....ja mislim da je "međ širom publikom" najpopularnije ono što ide na Pinku, gde puštaju skečeve sa nekakvim forama od pre 30 ili 40 godina i gde u neizostavni likovi srbih, croat, šiptar itd....kursadžije valjda. 

 

u odnosu na njih Mićko mi dođe kao Edi Marfi. mada nisam gledao to juče, a verujem da je stereotipno i bljutavo. to prolazi.

Edited by Ted
Link to comment

Zar niste primetili da su kod Kursadzija, Lee Kis i ostalih pinkovih bljuvotina (sem Magazin IN-a) sve najstarija moguca publika, kod Sanje na Pinku je malo drugacije tu su sve devojke od oko 25 - 30 god. i neke zene od 30 i kusur godina. Kod Ivanovica publika od 18-38 godina cini 90% te publike. Kod Kesica je otprilike isto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...