Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

pre neki dan sam imao tu cast da odgledam pola bulevara b92. dve retardirane kokoske nesto blebecu, a neki jadni celavac pokusava na silu da ispadne duhovit. ozbiljno sam popizdeo od te kolicine idiotluka, da nisam iskljucio tv verovatno bi ga sutnuo u nekom momentu.

 

Matori, ta emisija je u stvari autentična slika sadašnjeg B92. Koncepciju te emisije mora da je radio trust kreativnih mozgova koji je okupirao ovu napaćenu televiziju i oterao sve što vredi. To je neka bljuvotina sastavljena od bezbroj manjih bljuvotina. Emisija koju svako od nas može da pripremi posle pola sata surfovanja po sajtovima kurira, telegrafa, blica i presa ...

 

Voditelji su toliko usiljeni, netalentovani i neduhoviti da je povremena pojava Nikoline Pišek kao voditeljke pravo osveženje,  zračak inteligencije i spontanosti (čak i njene dosetke mogu da nasmeju, za razliku od "pošalica" koje ovi drugi čitaju sa "idiota") ...

 

I izgleda da je trust mozgova sa B92 zadovoljan svojim "projektom", pa sada uvodi i popodnevnu verziju bljuvotine koja se odaziva na "bulevar" ...  

Link to comment

Od 24.02 u 21h krece "Moja kuhinja moja pravila" na B92. Dok je najvljivan po novinama rijaliti sou takmicenje "Moj covek moze" prebaceno na Prvu. Od marta sa Prve na B92 prelazi "Galileo".

Naj ortaka cura radila na "moja kuhinja moja pravila". Veli da taj nivo neprofesionalizma, amaterskog pristupa produkciji, organizaciji i svemu nikad u životu nije videla. Doduše, to nema veze sa B92 koliko sa emotion-om.

Link to comment

Moram i ja da popljujem taj mentalni izbljuvak od 'bulevara'....

Garantovano najgora i najgluplja 'tv forma' na koju čovek može da naleti na našim nesretnim kanalima... puštanje i komentarisanje youtube klipova im je špic vrhova.... a vreme emitovanja tih 'zabavnih tv vesti' u 23h je tek posebna stupidnost... Neopisivo trošenje sredstava, vremena i resursa..... ekskluzivni projekti nacionalnih tv i radio kuća :(

 

Sad uvode još i ovaj 'novi' Bulevar u 5 koji ima extra neviđeno stašnu najavu tj. reklamu tj. džingl tj. kako god to nazivaju u tv produkciji... 

 

btw, pošto je na temi jutarnjeg progama potenciran broj 'fejsbuk lajkova', ovi nesretnici sa 'bulevara' na zvaničnoj strani imaju jedva preko 1.500, a na nekoj 'fan' strani ispod 2.500.... 

Link to comment

sto je najbolje, nije to njihov projekat vec su kupili licencu. evo ovde u nl ide "rtl boulevard", potpuno ista forma. takodje, verujem da nije stver u formi- ovih nekoliko ispraznih i usiljenih imbecila bi usralo sve cega se dotaknu.

Link to comment

A taj dnevni bulevar će raditi onaj buco iz galilea i ona Anđelka , glumica.To će ići uživo u 16.55.Imaće povremeno gosta, verovatno zavisi koga navataju!

 

send from WC šolja by BVK

Link to comment

Od 24.02 u 21h krece "Moja kuhinja moja pravila" na B92. Dok je najvljivan po novinama rijaliti sou takmicenje "Moj covek moze" prebaceno na Prvu. Od marta sa Prve na B92 prelazi "Galileo".

jel to ono sto je isla reklama sa nekim travestitom i ostalim glupanima kad setaju sa serpama?

Edited by ToniAdams
Link to comment

a po tebi je globalno zagrevanje jos samo 1 u nizu novinarskih patki? ispricaj mi o tome nesto

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ma ne, naveo sam dva primera, jedan realan, drugi izmesljen (nadam se) necega za sta se moze reci da moze da zabrine covecanstvo. Krokodili koji se penju po drvecu (cak i da postoje) tesko da mogu da budu briga covecanstva.

Link to comment

ne bi ti ta vest toliko tesko pala da imas i mrvicu smisla za humor.

 

Zasto? Mene je vest stvarno nasmejala (skoro sigurno dolazi iz nekog onio/njuz izvora, a urednik b92 to nije ukapirao). Indy je moj komentar shvatio previse ozbiljno.

Link to comment

Kakva lošost ovaj dnevni Bulevar

 

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

 

+1

Ono je bas neprijatno gledati. Danas smo imali priliku da vidimo kakav ves nosi gost (izvesni Karlo Zagorac).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...