Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Sta se dogadja sa Kesicem? Jel istina sto je Vesna Pesic spominjala u Utisku da su ga je novodiktatura sklonila?

nije istina, startuje nova sezona uskoro na b92 

Link to comment

nije istina, startuje nova sezona uskoro na b92 

 

 

sa kesićeve fb stranice :

 

 

Dragi prijatelji, upravo smo potpisali ugovor do kraja godine sa B92! Kao sto i stoji u tekstu koji je danas izazvao puno bure, citiram "nastavljamo tamo gde smo stali". I da...nista jos niste videli od nas! Hvala svima na svemu, 24 minuta premijerno u nedelju 2.marta od 23h odmah posle Olje Beckovic (koju takodje pozdravljam

Link to comment

I na kraju šta je istina: Jel Kesić ide ili ne ide? Mada se priča da Vođa voli Kesića, pa nema razloga da ga skidaju.

 

Tako je nekad Tito voleo Nelu Eržišnik i niko nije smeo da je sklanja sa programa, iako je svojim humorom umela da podriva načela tadašnjeg socijalističkog sistema ...

Link to comment
Dragi prijatelji, upravo smo potpisali ugovor do kraja godine sa B92! Kao sto i stoji u tekstu koji je danas izazvao puno bure, citiram "nastavljamo tamo gde smo stali". I da...nista jos niste videli od nas! Hvala svima na svemu, 24 minuta premijerno u nedelju 2.marta od 23h odmah posle Olje Beckovic (koju takodje pozdravljam

ovo ko kad miralem napiše ona stvar (kurac)

 

Link to comment

Od 24.02 u 21h krece "Moja kuhinja moja pravila" na B92. Dok je najvljivan po novinama rijaliti sou takmicenje "Moj covek moze" prebaceno na Prvu. Od marta sa Prve na B92 prelazi "Galileo".

Link to comment

pre neki dan sam imao tu cast da odgledam pola bulevara b92. dve retardirane kokoske nesto blebecu, a neki jadni celavac pokusava na silu da ispadne duhovit. ozbiljno sam popizdeo od te kolicine idiotluka, da nisam iskljucio tv verovatno bi ga sutnuo u nekom momentu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...