Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

nije na rec, imas istrazivanja. mislim da je to najslusaniji jutarnji program na teritoriji vojvodine, sto ne cudi posto razvaljuju.
Najslušaniji jutarnji program u Vojvodini :lol: Sent from my iPad using Tapatalk HD
Link to comment
Ma niko ne sluša uzbudilnik, šta je vama.
Sad će Dabović zbog drugarstva početi da sluša jutarnje programe, a pre svega uz budilnik ili kako se već zove... Sent from my iPad using Tapatalk HD
Link to comment

nije mi jasno sto te to toliko uzbudjuje™, uzbudilnik je veoma slusan jutarnji program. nije tu slusanost najbitnija, dasko i mladja razvaljuju koliko su dobri.

Link to comment
nije mi jasno sto te to toliko uzbudjuje™, uzbudilnik je veoma slusan jutarnji program. nije tu slusanost najbitnija, dasko i mladja razvaljuju koliko su dobri.
ma jebe mi se za jutarnje programe, to je besmislen koncept koji se emituje radi emitovanja... bolje da puštaju onog cara na radio beograd 1 koji najboljom dikcijom ikada izgovara vodostaj na rekama. samo kažem da je 6000 lajkova suvi qraz. i još svo to šaljenje... horror, horror...
Link to comment

uopste nije do koncepta vec do ljudi koji rade taj posao. nikad u zivotu nisma slusao radio ali uz ovu dvojicu uzivam vec dve godine dok radim. ne slusam uzivo vec skidam podcaste pa slusam po nekoliko epizoda uzastopno.koje saljenje, zar nisi rekao da ne slusas?taj car sa radio beograda je potpuno druga prica. koga uopste zanima dikcija, zanima me sadrzaj.

Link to comment
Sad će Dabović zbog drugarstva početi da sluša jutarnje programe, a pre svega uz budilnik ili kako se već zove...Sent from my iPad using Tapatalk HD
ma OK, ako ti kazes da niko ne slusa, onda niko ne slusa :)kontam da su ih na B92 angazovali iz sazaljenja, sta li
Link to comment
Zbog Radija S kao takvog ili ima nesto u programu?
Radio S ima fantastičan jutarnji program, prosto kidaju ... Ima tu neki klinac, "mali Marko" mislim da se zove rubrika. Prisetio sam se kada smo kao klinci zvali neke nasumično izabrane brojeve i zajebavali ljude. E, to sad radi taj mali Marko - zove neke firme iz oglasa i onda ih kao zeza. I to je hajlajt tog jutarnjeg programa ... I to ima najveći "šer" ... Ne razumem zašto neko ne tuži Radio S zbog toga, jer niko im nije dao dozvolu, prvo, da te zovu i zezaju, i, drugo, da snimaju razgovor, a bez da prethodno traže dozvolu za snimanje ... Prvo, ko god se u Srbiji poziva na rejting kao merilo kvaliteta jednostavno nije normalan. Pa koje tv-emisije imaju ubedljivo najveći rejting u Srbiji? Grand parade, zvezde granda, farme, paparaco lov, trenutak istine, razne indijske, turske serije ... Čim ovaj guravi narod nešto mnogo voli, meni je tu odmah nešto sumnjivo ...Drugo, dajte, bre, ljudi vratite jutarnje programa u okvir kojem pripadaju. Hoćemo servisne informacije - kolika je temperatura, koliko je autobusa jutros izašlo, ko će ostati bez vode ili struje, a ne neko cerekanje i baljezganje prirođeno kafanama ...E, da, i da ne zaboravim - ipak su razgibavači cenzurisani, kao uostalom i Brakus i Kesić (obojica su u svojim emisijama počeli da se sprdače sa likovima iz vlasti). Tu jednostavno nema dileme, a dokaz su i neubedljiva objašnjenja menadžmenta kuće o "novoj programskoj šemi" i "godišnjem odmoru" ... Iako su Dare i Mare u emisijama bili antipatični, vulgarni i pomalo degutantni, ni blizu mi nisu gadljivi kao svi oni koji su seirili nad njihovim izbacivanjem iz programa. Jer ovde govorimo o principu, o istom onom principu po kojem su elegantno uklonili i Brakusa, i Kesića, a sutra će da uklone Koraksa, Somborca ... a vi onda seirite do mile volje ... Edited by stoka
Link to comment
...Ima tu neki klinac, "mali Marko" mislim da se zove rubrika. Prisetio sam se kada smo kao klinci zvali neke nasumično izabrane brojeve i zajebavali ljude. E, to sad radi taj mali Marko - zove neke firme iz oglasa i onda ih kao zeza. I to je hajlajt tog jutarnjeg programa ... I to ima najveći "šer" ... Ne razumem zašto neko ne tuži Radio S zbog toga, jer niko im nije dao dozvolu, prvo, da te zovu i zezaju, i, drugo, da snimaju razgovor, a bez da prethodno traže dozvolu za snimanje ...
istu foru ima još nekoliko stanica ( umesto malog Marka tu majstor Sloba, Neša ili kako se već sve zovu...). znam da to rade npr. radio Index i MFM radio.
Link to comment

@stokaPrimeti da nije bilo rasprave o rejtingu kao merilu kvaliteta nego o rejtingu kao takvom. Da, znam, rejting je prosta činjenica koja ne ostavlja prostor za raspravu, ali zamisli koliko je strašno kad toliko pukneš da nisi u stanju da percipiraš proste činjenice.Off koji se tiče nesretnog Kesića, sad si me podsetio. Je l ste videli njegovu novu reklamu za SBB? Koje dno jebote. Nema je na jutjubu, uglavnom Kesić neke tri nesretnice tretira kao cirkuske životinje, cela reklama odiše atmosferom traffickinga, a Kesić je šarmantan kao pijani vodoinstalater u masnoj potkošulji. Mislim da bi ta reklama u civilizovanim državama bila glat zabranjena zbog tretmana žena u njoj.

Edited by sailorman
Link to comment
uopste nije do koncepta vec do ljudi koji rade taj posao. nikad u zivotu nisma slusao radio ali uz ovu dvojicu uzivam vec dve godine dok radim. ne slusam uzivo vec skidam podcaste pa slusam po nekoliko epizoda uzastopno.
+1, isto tako :D Jedini način da se nateram da radim posao po kući je da slušam Uzbudilnik. Neki lik je uredno skidao sve epizode poslednje dve i po godine i kačio na megaupload, mogu da potražim linkove ako je nekom potrebno. Biće mi bezveze ako podcast na B92 bude njihov bedevedesdvojkaški standardni, sa direktnim streaming-om, jer je u tom slučaju kvalitet prilično nizak. AS je kačio fajlove od 60-70MB, sa full kvalitetom snimka.@Stoka: nije pitanje kvaliteta programa, nego je tih 6k lajkova potegnuto kao argument da ih niko živi ne sluša - to nije istina, a jutarnji programi su po definiciji prilično slušani. Pošto umem da zalutam na tu fb grupu ponekad, mislim da su u poslednje vreme baš krenuli da naglo rastu sa brojem članova. EDIT: Sejlorka brža.Uzbudilnik ume da zaluta u vode prizemnog (ponekad toaletnog) humora, ali nekako im to sve prilično šarmantno prođe. Numem objasnit. Ima tu neku kemiju. Ne znam da su ikada zvali te oglase i slično, nije to njihov stil. Edited by giuseppe
Link to comment
Off koji se tiče nesretnog Kesića, sad si me podsetio. Je l ste videli njegovu novu reklamu za SBB? Koje dno jebote. Nema je na jutjubu, uglavnom Kesić neke tri nesretnice tretira kao cirkuske životinje, cela reklama odiše atmosferom traffickinga, a Kesić je šarmantan kao pijani vodoinstalater u masnoj potkošulji. Mislim da bi ta reklama u civilizovanim državama bila glat zabranjena zbog tretmana žena u njoj.
Stereotipi iskarikirani do groteske, o kakvim zabranama pričaš? Cela reklama odiše atmosferom zajebancije.
Link to comment

kao sto rekose sailorman i giuseppe, rejting je bitan u smislu zarade para koje nalaze na trzistu.kvalitet se u tom slucaju cesto ne moze smtarati relevantnom kategrijom.

Edited by Bane5
Link to comment
istu foru ima još nekoliko stanica ( umesto malog Marka tu majstor Sloba, Neša ili kako se već sve zovu...). znam da to rade npr. radio Index i MFM radio.
pre dvajes godina na indeksu, darko kocijan je zajebavao svoju kevu telefonom. pozove je, ona ne zna da ide u program i kreće da mu kenja kako treba da prestane da puši i sve tako... to je bilo zabavno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...