Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Prvo su došli po Lunu Lu,a ja se nisam pobunio jer ne pratim modu.Zatim su došli po Dareta i Mareta,a ja se nisam pobunio jer su mi ionako bili iritantni.Zatim su došli po Brakusa i Bekana,a ja se nisam pobunio jer su postali dosadni.Zatim su došli po Kesića i Ivana Ivanovića,a ja se nisam pobunio jer im je humor isforsiran.Zatim su došli po Somborca,a ja se nisam pobunio jer je mnogo crtao Tadića.Zatim su došli po Olju Bećković,ali tada više nikoga nije bilo da se pobuni ...

Edited by stoka
Link to comment

ode Brakus, odoše ona dva moronai dovedoše ova dva kralja živog radijskog programa (ovo kažem uprkos svojim ličnim neslaganjima sa delom činjenja jednog od njih. Uzbudilnik je jednostavno opako dobar)pa ja ću ponovo da počnem da slušam b92!još ako otpuste muzičkog urednika, ihaaaa. samo ajde, da ne tražim preko leba pogače

Link to comment

Šta bi sa Kesićem? Ubiven? Ima i Mlađa i Daško tom logikom da im potraju cca nedelju dana. Osim ako se ne... Samodisciplinuju. A ondak će teško neko da ih sluša.

Link to comment
Šta bi sa Kesićem? Ubiven? Ima i Mlađa i Daško tom logikom da im potraju cca nedelju dana. Osim ako se ne... Samodisciplinuju. A ondak će teško neko da ih sluša.
Kažeš kao da ih sada neko sluša? Sent from my iPad using Tapatalk HD
Link to comment
Skoro 6.000 fezbuk lajkova says yr wrong :P
Ozbiljno? Samo 6000? Pravilo je da svaki 700-ti like zaista gleda/dolazi/hoće da kupi/voli page... To je izgleda kdpSent from my iPad using Tapatalk HD Edited by teacher
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...