Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Njih dvojica imaju jasno artikulisan politicki stav i humor ide ruku pod ruku sa tim stavom. Njihov komicarski projekat je drzavotvoran u najboljem mogucem smislu. Nece se potresti Obama i Vol Strit zbog pojedinacne emisije, ali su te emisije deo mnogo vece drustvene price.

Link to comment
ma...prezivljavamo ponovo kraj osamdesetih. licencirani humoristi se dobronamerno sale sa Vozdom, a novine se citaju iskljucivo izmedju redova.bilo bi mi malo lakse zbog toga kad ljudi koje postujem ne bi pronalazili kolateralnu korist u Vucicevim ludackim izivljavanjima, umesto da se distanciraju od svega sto rade on i njegova kamarila.
:mad: prepoznao sam se! :lolol:dabovicu udaras na temelje moje podeljene licnosti
Link to comment

Inače, da li sam jedini kome se sere od Ratka Božovića, sociologa kulture™? Zašto tog čoveka zovu u bilo koju emisiju? Vidim da je jutros bio gost na Kažiprstu i garantujem da je to najgora i najdosadnija emisija Kažiprsta u celoj sezoni, a nisam je ni pogledao. Niti mi pada na pamet.P.S. ok, znam da se i kojotu sere od Ratka Božovića, nisam jedini, setih se...no, može li mi neko objasniti kako takvi ljudi bivaju pozivani u razne emisije? Neko ih je pozvao 2001. godine u neku emisiju i od tada eto bivaju na rezervnim listama raznoraznih emisija da priskoče u pomoć 2-3 puta godišnje, zlu zatrebalo? Ako bih se ja pojavio danas u npr. Sarapinom problemu, da li to znači da bih narednih 10-15 godina bio pozivan svaka 2-3 meseca da dajem svoje neugledno mišljenje na temu društevnih tokova?

Link to comment

Ratko Bozovic, Zarko Trebjesanin, Nada Macura.To su ljudi koje mozes pozvati u bilo koje doba dana i noci i bice uvek raspolozeni da ti daju izjavu.Ratka zovu zato sto je go-to guy za banalne price o slomu sistema vrednosti. Autopilot novinarstvo.

Link to comment

To je odraz novinarske lenjosti - pozoveš Bakića zbog političke analize, pozoveš Raleta Božovića zbog filozofskog promišljanja društvenih fenomena, pozoveš Marka Blagojevića zbog istraživanja javnog mnenja, pozoveš Miru Prokopijevića za ekonomske analize, pozoveš Čedu ili Čanka zbog atraktivnosti i eto, popunio si lagodno nedelju svojih "autorskih" emisija, uzeo si platu i baš te briga ...

Link to comment
jovo bakic ce ih sve zaseniti. ceka nas bar jos 30 godina sa njim.
Daj bože, čovek ima šta da kaže, i ne libi se da itekako kaže nešto konkretno, umesto kritike opšteg mesta. Znam, nije pogodan za novi mejnstrim B92...edit: pride, dobro razmišlja, kvalitetan odgoj, stara levičarska porodica... Edited by Filipenko
Link to comment

:0.6:toma spomenik na vrhu oplenca da mu napravi, jovov nastup kod bujketa mu je otvorio vrata nemogucegdirektno covek zbog koga nisam izasao na izbore

Edited by gazza1
Link to comment
To je odraz novinarske lenjosti - pozoveš Bakića zbog političke analize, pozoveš Raleta Božovića zbog filozofskog promišljanja društvenih fenomena, pozoveš Marka Blagojevića zbog istraživanja javnog mnenja, pozoveš Miru Prokopijevića za ekonomske analize, pozoveš Čedu ili Čanka zbog atraktivnosti i eto, popunio si lagodno nedelju svojih "autorskih" emisija, uzeo si platu i baš te briga ...
Jedan je Milan Nikolic.
ima ovde kapaciteta za celu novu temu. koji gosti™ su postali simbol za temu ( kao kaladont za zubnu pastu :) )
Podrzavam.
Link to comment
ja ne mogu taj angazovani humor sa politicarima. ma da u kesica udje duh grema cepmena, ja to ne bi mogao da svarim, a on mu jos ispada najbolji na tom terenu. ove ispod sto se valjaju u balegi neukusa, to ne smem ni da pogledam. ne mogu ni njuz.net. meni to nije smesno. od realnosti ove zemlje ne moze da se pravi humor. isto sam prezirao i index.
Ako Njuz nema sadržaj koji se može nazvati smešnim, šta je smešno? Ne može se kroz život ići stazama Koštunice, ultra ozbiljno.
Link to comment
Ako Njuz nema sadržaj koji se može nazvati smešnim, šta je smešno? Ne može se kroz život ići stazama Koštunice, ultra ozbiljno.
Ozbiljno bih ti odgorio, ali da li smem tako?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...