Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Verovao ili ne, 2001. se o tome pričalo kao o sasvim realnoj mogućnosti, iako je i danas nejasno kako bi se institucionalizovalo. Bilo bi lepo da nas Gazza informiše da li je stvarno bilo realno ili ne.
nikad to nije bila realna opcija.
Link to comment

Odličan prilog sada u vestima, o prostitutkama u Šapcu.Na ulasku u grad pojavljuju se neke žene i bave se prostitucijom. Po rečima policije, od ranije su im poznate, i nema indicija da se radi o organizovanoj prostituciji. Bave se tim poslom jer im je potreban novac.Revnosni građanin koji je dao izjavu za televizor kaže da se one tu redovno okupljaju i procenjuje da su pod dejstvom narkotika.Čekam neki obrt u priči, ali nema ga. Ali tako je kada se ne izveštava o bitnim temama.

Edited by pacey defender
Link to comment

najbolje je bilo kada je pokrio lice u toku dačićevog "pevanja" - dranja. podsetio me na moju gospođu.dobro mu je bilo i o prisluškivanju predsednika.

Link to comment

ja ne mogu taj angazovani humor sa politicarima. ma da u kesica udje duh grema cepmena, ja to ne bi mogao da svarim, a on mu jos ispada najbolji na tom terenu. ove ispod sto se valjaju u balegi neukusa, to ne smem ni da pogledam. ne mogu ni njuz.net. meni to nije smesno. od realnosti ove zemlje ne moze da se pravi humor. isto sam prezirao i index.

Link to comment

nije ni meni njuz smesan ali kesic je bio dobar. nije radila ni mene ta vrsta humora ovde zato sto se uglvanom ne pokazuju muda, dok je kesic ipak pokazao deo jednog testisa.

Link to comment
to je običan ventil na ekspres loncu, svi ti indeksovci, kesići i ostali. nije ni društveni komentar, nije ni smešno, nekako je soc i tužno.
ma...prezivljavamo ponovo kraj osamdesetih. licencirani humoristi se dobronamerno sale sa Vozdom, a novine se citaju iskljucivo izmedju redova. bilo bi mi malo lakse zbog toga kad ljudi koje postujem ne bi pronalazili kolateralnu korist u Vucicevim ludackim izivljavanjima, umesto da se distanciraju od svega sto rade on i njegova kamarila.
Link to comment

Hajde sada jedna blasfemija....Da li se i za Daily Show i Colberta može reći da je to takođe dozirani humor uz određenu dozu autocenzure? Sad ne ulazim u poređenje Kesića i ove dvojice, da se razumemo, nego govorim o vrsti humora i načinu na koji se kritikuje elita. Šaljenje uveče pred spavanje, montiramo naslovnice blokbastera, i kao, Obama i Vol strit će mnogo da se potresu zbog toga što radimo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...