Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

e! ja kao klinac bio kod brege na razgovoru za posao. raspisao čovek konkurs u halo oglase. nisam imao pojma o kome se radi dok mi nije otvorio vrata.
jeste bar stukli po jedan viskać?
Link to comment

bregović je najpametniji lik iz javne sfere sa ovih prostora. preživeo je 90te potpuno neokaljan i neokrznut, bez da je postao teška socijala (što je gotovo pravilo u takvim slučajevima), štaviše...

Link to comment

Gledam sad ovu Jelen top Listu...Pa, jebemu mater... Jel ti ljudi sa student-TVa bas nikada i ni iz cega nista ne nauce? Taj format, ti ljudi sto vode... Jel oni gledaju TV? Mozda se zaista sa tom studentarijskom drndavom muzikom i ne moze napraviti nista drugacije ali, ovo je bas tuzno jadno. I ovo ce da se valja i blamira neko vreme pa ce da crkne. Kakvu mi jadnu muziku i sve oko nje imamo, to je strasno. Neko bas dobro i budno pazi da tu ni slucajno ne uleti nesto sto bi neko mogao da slusa. Jarboli, Nezni Goribor u rikverc pa onda neki opusteni reeeege za umreti. Pa ti nesrecni bendovi sto ni sami sebe ne mogu da slusaju sto pevaju iskljucivo cisto govno.Joj, evo i bend malog Bebana iz Porodicnog Blaga. Frajer je! Razmisljam i kad bi mene neko tu zvao da sviram, sta bih reko? Da odbijem pa da kukam kako niko ne daje sansu ovde ili da odes pa da se tako stupavis tamo sa njima. Neprijatno, vuce se, hoce da ugine.

Edited by Mp40
Link to comment
nemoguce da empej ne vole kebru!?
Njuvejveri su novi hipiji, realno. A kebra sve vise lici na Mark E. Smitha. Ja ga ne volem. Obojicu.Ali gledam Jelen listu zbog TijaneT. Izgleda nikad bolje. Ђина Гершон :wub:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...