Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

to mozda tebi, sto razumes i opravdavas njihov pucki humor a prenebregavas nepreglednu gomilu gnusnosti i bedastoca od koji se sastoji njihov program, prepricavanja tabloidskog smeca, klevecenja ljudi, manipulacije decom svojih odabranih meta itd. postoji nekakav bottom line bazicne ljudske pristojnosti koji se bio zadrzao na radiju b92 do dolaska ove dvojice i onda su govna iz poplavljene septicke jame zvane mentalno razgibavanje krenula da se sire svuda.braniti slobodu medija na mentalnom razgibavanju je isto sto i braniti slobodu govora na vojislavu seselju.sta god uradili od ovoga i kakav god autogol zabio sebi PR B92 u nastavku, kada se podvuce crta odlazak ove dvojice moze samo biti promena na bolje i dobitak za B92, dok se tako zove.

Link to comment

to sto meni spocitavas ti je los pristup. ja ih ne branim, ja ih licno ne slusam. profesionalno sam ih slusao, ali ih ne bi bilo kome preporucio.dakle kreni od korena i geneze, autogol je dakle opet dosao iz same kuce b92 i kada ovako nastupas ti zapravo vise pljujes strateske odluke 92-jke nego bilo ko ovde na forumu.druga stvar je ta da to sto ih ja ne volim ne znaci da ne mogu i ne umem da razumem da ce u odredjenom procentu neko percipirati ovo upravo kao atak na njih jer oni imaju odredjeno sledbenistvo. rekao bih vece od mene ili tebe koji ih ne slusamo. poslednja stavka koju ovde prenebegavas je da se desila cenzura. da su ih ukinuli teklefonskim pozivom i da su u roku od odmah bile pobrisane sve epizode razgibavanja sa b92fm-a kao i najava na odeljku sajta o radiju. sve je to vraceno onog trenutka kada je vucis saopstio ovo sto je saopstio. na ovaj nacin 92-jka urusava upravo onu sliku koju si ti nazvao 'ljudskom pristojnoscu', a ja bi je opisao kao neku veru u zastitu medijskog integriteta.da sumiram, kad se postavi sve tako da one koje smatramo dziberima, 92-jka cenzurise i ukida, a onda ih pokajnicki na mig vucica rehabilituje na sajtu tada je uradjena visestruko gora stvar nego kada si ih doveli na radio.

Link to comment

B92 je sebi dao autogol angažovanjem te dvojice debila. Dvojici debila hvala što su razgolitili i razobličili šta je današnji B92 spreman da uradi. A to nije B92 ni po čemu, osim po formalnim dokumentima, to je neka grčka privatna televizija, bliski rođak izvesne TV Prva.

Link to comment

Složili smo se da ih niko ne voli. Ali ovde mi branimo princip! Nisu oni imali problema dok su svojim banalnim humorom udarali po drugima. Ali kada su krenuli na Tomija, prvo je reagovala RRA (koja godinama ćuti na Pinkove bljuvotine i Fokusova konstantna pozivanja na linč političkih neistomišljenika), a sada kada su se našalili sa nadrealnom situacijom da niko ne sme da pisne o privatnim aktivnostima jedne druge javne političke ličnosti, dešava se kafkijanski scenario ...

Link to comment

kafkijanski scenario koje vrste? da poslodavac ne moze da im da otkaz zato sto im svojim debilnim humorom o PPV nanosi mnogo vecu stetu nego korist? ne razumem, jel su oni u 8. neprijateljskoj ofanzivi zasluzili da niko ne sme da im uzme ta dva sata do kraja zivota?pa sta da vam kazem, ako su dare i mare kritika onoga sto ne valja u ovoj srbiji - a ne njen sastavni deo - onda ste u pravu.

Link to comment

bre ljudi, a kasmo se zalili sta ce (bash toliki) shabani na b92, onda su nam rekli da smo staromodni plachljivci i da ne razumemo kapitalizam i da te to sad tako, jer narod to voli, a lebac mora da se jede?sta sad ne razumemo? da je to (ovo sad) bio bash najkritichniji trenutak u istoriji dziberaja u srpskim medijima? vazi :lolol:

Edited by thermal bug
Link to comment

Kao redoviti slušalac Mlaška i Dađe na pretežno odvratnom Radiju AS novosackom, ja bih intenzivno voleo da npr. oni odmene ovu dvojicu idiota, ali se plašim, iskreno, koliko bi opstali na nacionalnoj frekvenciji. Iz istih razloga, ako su istiniti, iz kojih su ova dvojica banovani.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...