Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

zar nisu i dosli sa nekog slicnog sabanskog radija na 92?
Sa Radija S, 'nuff said.
Čekaj.. Nikom ne smeta što se zatvaraju (pa makar i) dvorske lude?
Propustio si ono da se ukida još sedam autorskih emisija.
Link to comment

Vidim da u programskoj semi vise nema ni Brakusa ni Lune Lu..Pa nije valjda da su ovi toliki retardi da dizu galamu bez ikakve osnove. Ima li negde potvrde vezane za ukidanje autorskih emisija na B92 ?

Link to comment

naravno. i meni se tako čini. obzirom kakvo nam je medijsko okruženje poslednjih meseci, sve govori da je upravo tako.

Edited by barrcode
Link to comment

daleko da nema cenzure i autocenzure, samo mislim da ovde to nije slucaj. Kesic se ozbiljnije a pretpostavljam tj nadam se i gledanije sprdao pa je i dalje na tvu.

Link to comment

bice konferencija za stampu ove dvojice, samo ne znam ko ce je preneti.po svim informacijama koje imam skinuli su ih zbog sale™

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
bice konferencija za stampu ove dvojice, samo ne znam ko ce je preneti.po svim informacijama koje imam skinuli su ih zbog sale™
Ti bese radis u nekom mediju, prenesi ti?
Link to comment

nista od KZS. uglavnom, rekli su da je u jucerasnjoj emisiji trebalo da ide prica o Vucicevoj biografiji, umesto toga, pozvali su ih i obavestili da su na odmoru do 13. januara. da li je bio stunt ove dvojice ili ne, tek, voditelji kazu da je u pitanju autocenzura na B92. tvrde i da je Brakus stradao kao kolateralna steta, i on je na prinudnom odmoru, po njima, radi stvaranja utiska da je u pitanju planirana pauza.

Link to comment
A i Luna Lu je kolateralna šteta, kao i sportisti. Njih dvojica su tako bitni, jelte.Sent from my HTC One SV using Tapatalk 4
prenosim sta su rekli, FWIW.ono sto zasigurno znam je da je PR tim B92 pre nekoliko dana najavio novogodisnje razgibavanje, pa nema reci o planiranom novogodisnjem odmoru.
Link to comment
Ho ho kakav epic fail. Podrzale ih Dveri, Vucic i Ruzic. Pa majstori. Realno, culo se i u svakoj emisiji da su glupi ko kurac, ali ovo je vec legendarni samoukop.
pre bih rekao da su oni imali dobru reklamu, a da je epic fail 92-jke. jos jedan u kratkom roku.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...