Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Šta još nije jasno? Večaras B92 u pauzama Oljine emisije reklamira Kurir.Što da se Veran s njima kolje kad su poslovni partneri?!
kaze neko ko objavljuje tekstove vrlo sumnjivog kvaliteta u radikalskim podguznim novinama. nekog bi bilo sramota pa bar ne bi delio moralne pridike, ali to ocigledno nisi ti.
Link to comment
kaze neko ko objavljuje tekstove vrlo sumnjivog kvaliteta u radikalskim podguznim novinama. nekog bi bilo sramota pa bar ne bi delio moralne pridike, ali to ocigledno nisi ti.
Nek si ti nama živ i zdrav. Fala što brineš da ne skrenemo sa pravoga puta. :))
Link to comment

ama jok, samo vi idite gde ste se zaputili. ali nije u redu da bagra koja objavljuje hvalospeve vucicu i svakom ko plati, ucenjuje i objavljuje narucene pljuvacine, nekom prigovara zbog reklama.

Link to comment

Mene jako zanima kako je izgledao preokret u redakciji e-novina, tj kako su prigrlili SNS.verujem da je Pera, u jednom trenutku, poceo da u svojim pijanim rantovima priziva SNS koji ce srusiti zutu bandu, i potom postepeno okretao kurs ka potpunom analnom potcinjavanju PPV-u (koristim Perin jezik, ne zamerite). u centralizovanim kolektivima gde ne postoji nikakva sloboda misli, Perini dronovi su na sve to hipnotisano klatili glavama i postepeno ubedili sebe da je sasvim u redu siriti noge i uzbudjeno okretati kukove u erotskom zanosu prema (koristim Perin jezik, ne zamerite :) ) ljudima koji su nadahnuli neke od najodvratnijih zlocina u Evropi posle Drugog svetskog rata. ima tu svega, i moronizma, i nedojebanosti koja se kompenzuje erotskim uzivljavanjem u figuru idola (koristim Perin recnik, ne zamerite), i cistog lopovskog oportunizma.da ne duzim dalje, e-novine su ubedljivo najodvratnija banda u nasoj javnoj sferi. pevao bih od srece kada bi neko u to leglo zaraze uperio mlaz sadrzaja iz septicke jame, i ne verujem da bi se nakon toga primetila neka razlika u nivou smrada. a zasto sve ovo pisem: zato sto su se gadovi iz te kuce bavili licnim , RL denuncijacijama ljudi sa ovog foruma. Vinska, ne znam da li ovo dopire do tebe, ali evo: ja te molim da ne dovlacis ovde linkove iz te kuzne jame.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Mene jako zanima kako je izgledao preokret u redakciji e-novina, tj kako su prigrlili SNS.verujem da je Pera, u jednom trenutku, poceo da u svojim pijanim rantovima priziva SNS koji ce srusiti zutu bandu, i potom postepeno okretao kurs ka potpunom analnom potcinjavanju PPV-u (koristim Perin jezik, ne zamerite). u centralizovanim kolektivima gde ne postoji nikakva sloboda misli, Perini dronovi su na sve to hipnotisano klatili glavama i postepeno ubedili sebe da je sasvim u redu siriti noge i uzbudjeno okretati kukove u erotskom zanosu prema (koristim Perin jezik, ne zamerite :) ) ljudima koji su nadahnuli neke od najodvratnijih zlocina u Evropi posle Drugog svetskog rata. ima tu svega, i moronizma, i nedojebanosti koja se kompenzuje erotskim uzivljavanjem u figuru idola (koristim Perin recnik, ne zamerite), i cistog lopovskog oportunizma.da ne duzim dalje, e-novine su ubedljivo najodvratnija banda u nasoj javnoj sferi. pevao bih od srece kada bi neko u to leglo zaraze uperio mlaz sadrzaja iz septicke jame, i ne verujem da bi se nakon toga primetila neka razlika u nivou smrada. a zasto sve ovo pisem: zato sto su se gadovi iz te kuce bavili licnim , RL denuncijacijama ljudi sa ovog foruma. Vinska, ne znam da li ovo dopire do tebe, ali evo: ja te molim da ne dovlacis ovde linkove iz te kuzne jame.
Matori, sve si u pravu. Ali ne verujem da Pera i družina uživaju u tom kučećem položaju. Njihova muka je golema, nema tu sreće ... Pare dođu i prođu, ali šta posle? Verujem da 90 odsto onih koji su poštovali Peru iz doba "Džuboksa" ili "Vremena" i upijali svaku njegovu reč, sada savršeno boli tuki za ovog čoveka ... A to je za njega već dovoljna kazna ...To ti je kao sa B92. Nekada sam bio spreman da stanem na barikade, čak i oružjem da branim ovu medijsku kuću, a sad me savršeno nije briga za Dareta, Mareta i ostale "zvezde" ovog novog Pinka. Štaviše, shvatio sam da je B92 trebalo da se ukine odmah posle 5. oktobra jer je on svoju misiju ispunio Bobanovim padom ... Sve ovo što se od tada dešavalo bilo je samo bauljanje i odlaganje neizbežnog ...Šta ostaje onda običnim građanima kad više ne bude bilo mislećih, slobodnih medija? Odgovor je: Otpor kroz građansku neposlušnost ... Edited by stoka
Link to comment

ne trtljaj. malo je teze imati slobodni misleci medij sa nekomercijalnim visokokulturnoalternativnim programom kad 1) nema donacija 2) insajder je rasterao skoro sve sponzore jer je nagazio tajkune i stranke 3) masa voli da gleda djubre. ako hoces da postavljas lestvicu visoko placaj im pretplatu. uz to, ma koliko da im je vecina programa trash, nikad se nisu prodavali za casu rakije i letovanje, pisali gnusobe po narudzbini etc. zato je vrlo bezobrazno porediti ih sa e-novinama.

Link to comment

Radoš snima seriju: ''Ko je kriv sto se raspala SFRJ?Hrvati!''Mlađa higijeničar!Dobar skroz.

Edited by svashtabezneshto
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...