Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Zato se na fejsu širi kao požar. Ovo će biti velika priča. I dobra priča. Lepo je videti duboko uteran kurac u Kurir.
Nije ovo nikakav uteran kurac kuriru. Nece niko shvatiti da je u pitanju DBovski projekat sljama i olosa pa prestati da ih kupuje.
Link to comment

Pa zar B92, nije kao i skoro svi mediji, poneseni senzacionalizmom, trošio ovu temu, verovatno istim metodom " čuo sam trač/poluinformaciju/dezinformaciju-odmah ga objavljujem"

Link to comment

Što B92 ne promeni ime? Za publiku kojoj se obraćaju taj brand ionako ne znači ništa, samo preteška hipoteka za komercijalu koja im je potrebna. Čuo sam da su zaštitili ima Nova, meni recimo to zvuči odlično za novi početak.

Link to comment
Kurir će da se potrese mnogo zbog katrana i perja... they own the game.
3gfs.jpgTekst je sklonjen na osmo mesto na sajtu, ispod Ane i Ćazima, zimskih guma i Farme. Ćute kao govno u travi.
Link to comment

Kakva debilna reakcija Kurira, sa potpunim izvrtanjem Obradovićevih reči. Ali, mnogo mi je smešno što sam pročitao komentare podrške i svi od reda imaju nekoliko puta više minusa nego pluseva. Grozan je Kurir, grozan.Ko ne zna, inače, i ko veruje anonimcima sa neta, Kurir je prvu informaciju o povlačenju para sa računa dobio iz vlade, kao i nalog da se počne kampanja. Do sada me nije zanimalo ko tačno i zašto, ali sada ću baš da vidim da li mogu da uđem u trag tome.Kakvi bednici sede u vladi, kakva smo mi država, pa nemam reči, stvarno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...