Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Sinoc sam videla u vestima prilog o tome, presela mi vecera. Kazu ljudi nece azilante jer se plase za svoju bezbednost, jer to nije normalno i neka idu gde hoce samo ne ovde. Ja bih samo pitala sve njih kuda bi oni krenuli da, ne daj bobe, moraju da beze sa svojih ognjista?! :frust:

Link to comment

najveci broj njih, kao uostalom i svako od nas, ima bar nekog ko je bezao sa ognjista. nista, vratice im se to. ne mozes da uskratis pomoc nekome ko gladuje i smrzava se, a da to ne ostane bez posledica.

Link to comment
nista, vratice im se to. ne mozes da uskratis pomoc nekome ko gladuje i smrzava se, a da to ne ostane bez posledica.
garantuješ ko kakva žena. kako će im se to vratiti, oće da gore u paklu?
Link to comment
najveci broj njih, kao uostalom i svako od nas, ima bar nekog ko je bezao sa ognjista.
+1. inače ne razumem toliko strah od stranaca, ali kod nas je to potpuno neverovatno.na primer, pola moje rodbine je izbeglo iz bosne i hrvatske. neke su primili u danskoj i irskoj, a neke su vratili iz norveške (jer su prekasno otišli, ali nema veze). kada bi pričao sa rodbinom koja je uvek bila u srbiji, sigurno bi dobar deo njih našao opravdanje za ovakvo ponašanje ovih "ljudi", a istovremeno bi pljuvali norvešku što nije primila ujaka.jezivo smo društvo
Link to comment

Koliko meni sećanje doseže sve je počelo tamo negde 2003. ili tu negde kada su se prvi put organizovali u Borči da spreče doseljavanje Roma sa gazele. Vlast je tada popustila pred ksenofobima i rasistima. Ostalo je istorija.

Link to comment
Nije to ništa novo, utisak je ne da moderacija ne postoji, već da moderatori svesno puštaju ovakve komentare ... To je nedavno posebno došlo do izražaja u komentarima na vesti o Šimuniću gde je sve vrcalo od rasističkih komentara ...Ali opušteno, dobro je to ... Komentari na vesti treba da budu ogledalo mentalnog stanja nacije ...
Link to comment

Dačić: Budžet nisu potemkinova sela"Ovaj budžet nisu potemkinova sela.Nepismenost i neobrazovanost. Još kad se udruže sa slugeranjstvom, dobitna kombinacija.

Edited by beatakeshi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...