Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

sinoc sam uhvatila samo kraj kesicevog dejli showa (iz one prethodne samo deo sa zaharijem), gost je bio marcelo i bilo je onako, prilicno nesmesno.ne znam da l je do toga sto je marcelo onako, prilicno neduhovit ili je nesto drugo u pitanju.

Link to comment
To Marčelovo i nije trebalo da bude duhovito.
nego sta, informativno?moze biti i da me je stjuart razmazio. cak i kada rade intervju sa potpuno ozbiljnim ljudima, bude makar zabavno. o kolberu da ni ne pricam.da budem postena, marcelo mi je blago naporan, pa je mozda i to doprinelo utisku. + samo taj deo sam gledala, ne znam kakvo je to zajebavanje nacosa i joksimovica sto pominjete.
Link to comment
da budem postena, marcelo mi je blago naporan, pa je mozda i to doprinelo utisku. + samo taj deo sam gledala, ne znam kakvo je to zajebavanje nacosa i joksimovica sto pominjete.
Ako bismo cepidlačili, deo sa nabrajanjem je uzeo od Ali G-ja :)
Link to comment

Fizički je bolno gledati ljude poput radio voditelja Dragana Ilića kako gostuju bilo gde. Od takvih ljudi kao što su tzv. Ilić ili tzv. Istok Pavlović, koji reklamiraju stanove u Belvilu ili otrovnu hranu za ološ, protuve i fukaru poput Miškovića, Beka ili Kostića, odmah mi se prevrne stomak. Organski ih ne podnosim.edit: obrisah deo o dokazanoj mafijašici i jatačici™ zemunskog klana i poređenje sa njom i njenim zanatom, prošli put se tražilo da me se banuje zbog toga, mada kapiram da će se opet naći simpatizer gore navedenih spodoba koji će kukati i tražiti intervenciju moderacije u tom smislu.

Edited by Filipenko
Link to comment
nego sta, informativno?moze biti i da me je stjuart razmazio. cak i kada rade intervju sa potpuno ozbiljnim ljudima, bude makar zabavno. o kolberu da ni ne pricam.da budem postena, marcelo mi je blago naporan, pa je mozda i to doprinelo utisku. + samo taj deo sam gledala, ne znam kakvo je to zajebavanje nacosa i joksimovica sto pominjete.
izvini, ja sam debil. nisami ni gledao emisiju, video sam sam ovaj klip i pomislio da je to to, a verovatno nijehttp://www.youtube.com/watch?v=qc41KAFfwwQ
Link to comment

@lezilebovichne, ne, to je pusteno kasnije, nakon odjave.marcelo ima tu novu stvar pa ga pustili da zaposedne studio u cilju promocije.mislim... nisam ni odslusala. ali pre toga je bio (otprilike) desetominutni intervju gde je objasnjavao (izmedju ostalog i) kako se postaje huligan (pesma je o tome, pa...).

Link to comment

Moram da pitam, jer sam možda nesposoban da prepoznam ironiju, šalu i komiku.Ovo Brakusova Jeste svejedno ( ili Jeste, sve je dno) je zajebancija ?Slušao sam ga jutros na radiju i pričao je o skupljanju potpisa, o tome kako je nezadovoljan i tako to. Stekao sam utisak da se zajebava, ali da stvarno planira da izađe na neke izbore.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...