Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Gleda li iko "According to Jim" ? Serija je dobra gledati je vikendom, neka vrsta porodicnog humora. Voleo bih da posle ove serije ako su u mogucnosti puste: Full House, Seinfeld, The Middle, Suburgatory.

Link to comment

24 minuta sa Zoranom Kesićemjbg, šta znam, meni i nije lošehiglight za sada Đokovići i Dodik na ''rođendanu'' SNS, a zatim njihovi snimci iz Tadićeve kampanjea zatim reportaža sa sajma knjiga kad pita nekog popa je li grijeh ukrasti bibliju...

Link to comment
24 minuta sa Zoranom Kesićemjbg, šta znam, meni i nije lošehiglight za sada Đokovići i Dodik na ''rođendanu'' SNS, a zatim njihovi snimci iz Tadićeve kampanjea zatim reportaža sa sajma knjiga kad pita nekog popa je li grijeh ukrasti bibliju...
Tipičan Kesić - ispuca sve svoje adute u prvim emisijama, valjda se nada nekom šeringu i rejtingu ... A posle sklizne u sivilo jer jednostavno nije on taj kapacitet da drži kreativni nivo ...
Link to comment
nakon par meseci, psiholog aleksandar dimitrijevic ponovo u kaziprstu. i opet odlican.http://www.youtube.com/watch?v=tKaOnV7ouJ8
Još jedan pronalazač rupe na saksiji: Ne moraš da imaš diplomu psihića da bi zaključio da je raspad sistema vrednosti uzrok svim pizdarijama u društvu ...Način oblačenja (šarena karirana košulja) govori o čoveku koji infantilno odbija da odraste (odrasli ljudi nose jednobojne košulje decentnih boja, eventualno i kravatu i sako), a bradica odsustvo muškog samopouzdanja ... Edited by stoka
Link to comment
Način oblačenja (šarena karirana košulja) govori o čoveku koji infantilno odbija da odraste (odrasli ljudi nose jednobojne košulje decentnih boja, eventualno i kravatu i sako), a bradica odsustvo muškog samopouzdanja ...
stoka zna znanje. :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...