Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Drugovi komunisti su Hrvatskoj poklonili Baranju koja se 1918. zajedno sa Banatom i Bačkom priključila Kraljevini Srbiji.
Kakve veze ima priključenje Kraljevini Srbiji kada je ta država prestala da postoji, i za razliku od Hrvatske Karađorđevića, nije postojala nikakva upravna ili samoupravna jedinica koja je sadržala odrednicu "Srbija" u svom imenu? Srbija je vaspostavljena tek 1944-45. na junačkim delima đenerala Koča Popovića i Peka Dapčevića.U svakom slučaju, i dalje me zanima šta je to zaustavilo komuniste u njihovom paklenom naumu da isporuče Srem Hrvatskoj? Unutrašnji otpor? Spoljni pritisci? Ili možda naum nije postojao?
Link to comment
Po čemu je viral?
Ma oni sad kreću u neku "medijsku kampanju" povodom nove sezone ;-) . Ne bi me čudilo da je to namerno pušteno jer "je srbima je to smešno"Poslato sa WC šolje by BVK
Link to comment
Ma oni sad kreću u neku "medijsku kampanju" povodom nove sezone ;-) . Ne bi me čudilo da je to namerno pušteno jer "je srbima je to smešno"Poslato sa WC šolje by BVK
Da bi bio viral, moralo bi da bude popularno, ono definitivno neće biti popularno :D
Pa u "vesti" piše da su mu oni ukrali snimak sa kompa...
To je to šaljenje™. Telegraf bih pregazio valjkom.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...