Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Verterdegete, u čemu je tvoj problem? Šta se to kod tebe podrazumeva pa da nekome kažeš da ne zajebava?
mislim da je pobrkao forume, na onom drugom, na kome ima cin vojvode, stvarno je cudno kada neko brani te dokumentarce.
Link to comment
mislim da je pobrkao forume, na onom drugom, na kome ima cin vojvode, stvarno je cudno kada neko brani te dokumentarce.
ja sam mislio da smo hellu delegirali da prati desnicarske forume.
Link to comment
Verterdegete, u čemu je tvoj problem? Šta se to kod tebe podrazumeva pa da nekome kažeš da ne zajebava?
Zar je reci nekome da ne zajebava zaista najgora stvar koju je neko nekom rekao na ovom forumu ?
mislim da je pobrkao forume, na onom drugom, na kome ima cin vojvode, stvarno je cudno kada neko brani te dokumentarce.
Dobro, i sta s mojim cinom vojvode na FSNu ?A inace me isledjujete na oba foruma.ildq44.jpg
Link to comment
Zar je reci nekome da ne zajebava zaista najgora stvar koju je neko nekom rekao na ovom forumu ?Dobro, i sta s mojim cinom vojvode na FSNu ?A inace me isledjujete na oba foruma.ildq44.jpg
U, ovo je zanimljivo
WHOAPogotovo što sam pomenut pod mojim drugim nickom koji nisam koristio ni na B92 ni na PPP. Ovo za LDP-jugend ne znam kako da komentarišem.
Link to comment

Za one koji možda ne znaju, sa Radija B92 otišao je još jedan zaštitni znak bedevedesetdvojke kakvu pamtimo iz nekih prošlih vremena. "Fan fatal" naše radijske scene, 37-godišnja Zorana Minčić, koja je svojim predivnim glasom milovala uši slušalaca tolike godine (jedno 15-ak), potpisala je ugovor o privremeno-povremenim poslovima sa Naxi radiom ...6506951964b828226b6efc831423072_200x300.jpg

Edited by stoka
Link to comment

zanimljivo... za mene je njezin glas baš simbol skenjavanja radija b92. doduše, to je dotle došlo, da mi je na kraju zaista i zvučala prijatno i suvislo u odnosu na ostale glasove koji su se čuli.

Link to comment
zanimljivo... za mene je njezin glas baš simbol skenjavanja radija b92. doduše, to je dotle došlo, da mi je na kraju zaista i zvučala prijatno i suvislo u odnosu na ostale glasove koji su se čuli.
+1 samo sto meni nikad nije zvucala prijatno...
Link to comment
+1 samo sto meni nikad nije zvucala prijatno...
Ali, Frenk, ona je bila ona vremenska spona sa starim radiom. Ona je počela da radi na radiju u vreme kada je B92 imao svoj kreativni i svaki drugi procvat, Treba li da spominjem imena Danijela Kovača, Miška Bilbije, Miomira Grujića Fleke, Đorđa Dimića alias Haj Spirita, Dacke Radosavljević, Duške Čavić Žozi, Radovana Nastića, Nebe Kandića, Dragana Ilića, Pavla Ćosića, Milana Petrovića Tice, Uroša Đurića, Džonija Rackovića ...?Ostala je još samo Suzana Zlatanović alias Lu, kao čuvar vatre autentične bedevedesetdvojke ... Edited by stoka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...