Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Eh, kad se setim starog B92. BBC program, Gustav, Baltazar i obavezni antisrpski dokumentarac svakog ponedeljka u osam. Samo sam njih gledao. :)

Link to comment
Eh, kad se setim starog B92. BBC program, Gustav, Baltazar i obavezni antisrpski dokumentarac svakog ponedeljka u osam. Samo sam njih gledao. :)
?
Link to comment

Ponedeljkom je islo Istina, Odgovornost, Pomirenje. Cesto su pustali BBCjeve dokumentarce o raspadu i ratu u Jugoslaviji. Mosh misliti nasta je to licilo.

Link to comment

kako ne znas, pa cry from the grave, pa smrt jugoslavije, pa onda razgovori sa nekima koji su mozda i imali sta da kazu.nevidjenu gledanost imao taj program, citavoj srbiji se otvorile oci.

Link to comment
kako ne znas, pa cry from the grave, pa smrt jugoslavije, pa onda razgovori sa nekima koji su mozda i imali sta da kazu.nevidjenu gledanost imao taj program, citavoj srbiji se otvorile oci.
Slusaj posredno je i PPV priznao to u onom tekstu u Danasu.Malo li je?Ali danas u vestima Beleslin u jednom trenutku kaze imamo saopstenje vrlo vazno.Ja rekoh uhapsen Dinkara.Kad ono bla bla Larin bla bla bla Kardasijan bla bla veceras gledajte... Edited by Frank Pembleton
Link to comment
Ponedeljkom je islo Istina, Odgovornost, Pomirenje. Cesto su pustali BBCjeve dokumentarce o raspadu i ratu u Jugoslaviji. Mosh misliti nasta je to licilo.
Ovaj, kako da kažem, mogu, jer sam igrom slučaja gledao sve to.I ja tu ne vidim ništa antisrpski. Pa bih voleo da me uputiš baš na najantisrpskiju emisiju da je pogledam, možda sam nešto propustio.Ili misliš da nije trebalo prikazivati kako su Škorpioni ubijali ljude? Kako su neki koji nisu sa Balkana videli raspad SFRJ? Nije trebalo prikazivati kako se osećaju preživeli Srebrenice? Zašto? Jer vređa tananu srpsku dušicu?Pa jbg, ja ne te ljude što su kalli i ubujali nikada nisam gledao kao na Srbe, uglavnom sam ih posmatrao kao monstrume. Pa bih rekao da su to uglavnom bili antimonstrumski filmovi, a ne antisrpski. Ti to ne bi rekao?
Link to comment

Jeste, vredja moju tananu srpsku dusicu da se Naser Oric predstavlja kao ex ratni heroj, a danas moderni japi, dok su srpski Srebrenicani prikazani kroz razanj i krezube svatove. Da, dokumentarci su sranje, i jebe mi se sta ti mislis o tome.

Edited by Verterdegete
Link to comment

moze da ti se jebe do neba i nazad, ali naser oric je prikazan kao ex ratni heroj i moderni japi isto kao sto je i pocivsi arkan prikazan, sto znaci da nisu sranje.

Link to comment

Meni je fascinantno da od celog filma od 1:44, čoveku zapadne za oko da je Naser heroj-japi.Očigledno svako gleda ono što želi da vidi.

Link to comment

Pa da, to znaci da su sranje na kvadrat. Jebote, jel to znaci da treba da budem zadovoljan zato sto je domaci koljac prikazan jednako pozitivno koliko i strani ?

Link to comment

zasto zajebavam? ako je tebi od tog filma - a pretpostavljam da govoris o cry from the grave (ne secam se kako je preveden) - naser oric ostavio najjaci utisak, onda mi je ovo prva asocijacija. takodje, tu nema srpskih srebrenicana, vec samo vojske rs. koja jeste vrtela razanj. u zube im nisam gledala, kao sto nijednom coveku ne gledam u zube, to se radi konjima i psima kad se ocenjuju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...