Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

meni je mp apsolutno najbolji u ulozi hrvatskog voditelja domagoja nesto... morao bi vise da rabi taj lik. doduse, ja ih slusam max 3o minuta svakog dana, mouce je i da nemam jasnu sliku. btw, radio as je tesko djubre . ajd izbor muzike ionako jos jedino na studiju b moze da se prezivi, ali dzinglovi su im potpuni uzas.
domagoj mislav :D to razbija, kao i one vesti koje cita u maniru onih voditelja koji su citali vesti koje su se pustale u bioskopima, zaboravio sam kako se zove.@gazzanisi u pravu, oni su odlicni, jedina stvar koja se kod nas proizvodi a da moze iskreno da me nasmeje.
Link to comment

Malo-malo, pa sam u Hrvatskoj tako da meni ne može da bude ni zanimljivo ni egzotično kada neko glumi nekog domagoja. To je fora koja je zanimljiva klincima što nisu mrdnuli iz Srbistana. A ovo sa "Filmskim novostima" jeste očajnički pokušaj da se bude zanimljiv, ništa više ...Sve je to jedno pasiviziranje mase. kako god okreneš, najbolji je jutarnji program koji daje isključivo servisne informacije - koliko je autobusa izašlo na ulice, gde je pukla kanalizacija, ko ostaje bez struje ...I ko izmisli šaljive (ili još bolje, šaljive u pokušaju) jutarnje programe, nabijem ga na Sašku Karan ..

Edited by stoka
Link to comment
zato okrenite radio as fm
+1Meni je empe odlican i kao Lazanski, na pricu o lazaru 2 sam se izvrnuo od smeha.Btw, prosle godine nisu isli tokom jula, cini mi se, je l ovog leta ne pauziraju? Edited by crtamOrasi
Link to comment

ja ništa od fleke nisam razumeo. pratio sam ga u njegovom drugom pojavljivanju. doduše, kapirao sam da to nije za nas klince. najbolja epizoda mi je bila kad je doveo u goste wild pigs and horses pa su pričali o muzici.

Link to comment
I ko izmisli šaljive (ili još bolje, šaljive u pokušaju) jutarnje programe, nabijem ga na Sašku Karan ..
+1nikad nisam razumela ko može to da sluša rano ujutru i čemu svrha toga...ujutru je da se sluša dobra muzika sa kratkim blokovima servisnih informacija..
Link to comment
+1Meni je empe odlican i kao Lazanski, na pricu o lazaru 2 sam se izvrnuo od smeha.Btw, prosle godine nisu isli tokom jula, cini mi se, je l ovog leta ne pauziraju?
kad je to bilo?
Link to comment

strelčevi vole džoni boja

9) STRELACStrelac je obožavalac filmske muzike. Pitajte Strelčeve da li im se dopada muzika iz filmova "Kil Bil"i "Rođen da ubije", i odgovoriće vam da je obožavaju. Za njih su rezervisane i pesme Leonarda Koena i Džonija Mičela.
Edited by DR. KUMALO
Link to comment

što se tiče klasike, tu je bela neprevaziđena.

8) ŠKORPIJAŠkorpiji je najbliži rad kompozitora klasične muzike Erika Satija i Bele Bartok. Džez pričinjava Škorpiji pravi muzički doživljaj, posebno numere Moli Džonson i Arete Frenklin.
:isuse: fulah topić, ovo je sa sajta blica, a ne b92 kome se ovakvi gafovi ipak ne bi desili. Edited by DR. KUMALO
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...