Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

54754861cdd357c29eaf70505d5fc9bb_normal.jpegRadovan Milivojevic@Preduhitrivach 9 Jun koncept emisije: pustamo reklame sa youtubea dok je vladi divljanu neprijatnogde ja zivim jeboteodgledas ovo razgibavanje i vise nisi duhovitizvinjavam se nisam nikad ni slusao ni video ove likove iz razgibavanja, kursadzije su za ovo monti pajton. jako sam tuzan nije mi do šale.i posle se pitate sto nema humora u srbijiu srbiji samopouzdanje uglavnom imaju ljudi koji nemaju nijedan razlog. i obrnuto. koje smo mi picke kad dozvoljavamo da nas ovako truju
:thumbsup:
Link to comment

strašno me nervira kad vidim na sajtu naslov tipa "pirlo, baloteli srušili meksiko". možda neko ume da objasni ovu tendenciju izbegavanja "i" , a da to nema veze sa besmislenim kopiranjem onog što angloamerikanci rade (pretpostavljam) da bi uštedeli na broju karaktera zamenom veznika "and" zarezom.

Link to comment

Jebote na sta lice vesti B92 to je uzas. Daju ti nekakav pregled dana bez ikakve kriticke distance. Proslava dana zandarmerije i prinove u zoo vrtu su potpuno isto obradjene.

Link to comment

Od 8. jula B92 krece sa prikazivanjem dogodovstina porodice Kardasijan..Ako imaju skrupula, valjda ce za nijansu manje napadati govnjivog ministra obrazovanja zbog toga kako nam klinci razmisljaju.Ja cu B92 prikljuciti Pinku i smestiti ga negde oko broja 70 kanala na Tv-u.Poslato sa Alcatel OT 995 by tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...