Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

lepo sto ste cestitali rodjendan.... a kad pljujete, prvi ste.e kulturo forumska....
Izvini nisam znao da ti je rođendan.Uglavnom se oslanjam na onaj topik dole...Evo sretan rođendan Gazzo!Send from WC šolja by BVK
Link to comment

Malo vesti iz powerliftinga:

Srpski "powerlifter" Rade Savić oborio je sopstveni svetski rekord u benč presu koji sada iznosi 290 kilograma.Savić je na prvenstvu Evrope u Knjaževcu išao do 290 kilograma, što je za 15 više od njegovog prethodnog svetskog rekorda.On je najavio pomeranje granice svetskog rekorda na 300 kilograma, težinu koju je podiglo samo nekoliko ljudi na zvaničnim velikim takmičenjima, ali za to će morati da se bori na nekom narednom nadmetanju. Naš dizač je proglašen i za apsolutnog pobednika, što je i najavio.
Super, nas covec ce podici svetski rekord na tezinu koju je vec nekoliko ljudi podizalo na velikim takmicenjima. Naravno, cak i na wikipediji se moze videti koliki su zvanicni svetski rekordi ( http://en.wikipedia.org/wiki/Progression_of_the_bench_press_world_record )
Link to comment

:0.6:Jebeno neverovatno. Ajde što ne provere baš da li je stvarno svetski rekord, ali kako uspeju da budu u sukobu sa sopstvenom narednom rečenicom...

Link to comment

Vidiš da su uveli novu kategoriju "sopstveni svetski rekord", jer se tako šalje bolja slika o našem pauerliftingu od običnog ličnog rekorda :D

Link to comment
Vidiš da su uveli novu kategoriju "sopstveni svetski rekord", jer se tako šalje bolja slika o našem pauerliftingu od običnog ličnog rekorda :D
Sad cuh na nekim vestima o ""uspehu naseg pauerliftera
Link to comment
Ova vest mi privukla pažnju večeras a nisam znao gde drugačije da postavim...I ostali mediji su objavili da je čovek pronađen mrtav u automobilu, ali samo na B92 pominju samoubistvo.Ako je to istina, znači da je vozač sam sebi pucao u glavu pri punoj brzini na autoputu!Da li sam samo ja u pitanju ili ovo zvuči suviše bizarno i neverovatno?Mislim da su se zaista mogli suzdržati komentara o samoubistvu dok se ne bude znalo nešto više.Blic je recimo u međuvremenu izmenio tekst, i od prvobitne saobraćajke sad pominju i to da su pronađena dva projektila, ali ne i samoubistvo. Edited by mr@ki
Link to comment

Apelacioni sud u Novom Sadu pravosnažno odbio tužbu roditelja Miladina Kovačevića protiv B92 zbog "pretrpljenih duševnih bolova".Kovačevići tužili B92 zbog informacije u vestima da je „Miladin državu koštao milion dolara“Kovačevići tvrdili da su 100 hiljada skupili sami, a država dala samo 900.000. :frust: :frust: :frust: :frust:Naravno za cinjenicu da oni uopste nekoga tuze za "dusevni bol"!

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
  • 2 weeks later...

Jbte ova dildika sjebe i mnogo bolje goste i teme nego što su ova dvojica!Seća pa je ovo verovatno pretposlednja emisija!Send from WC šolja by BVK

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...